img
Home / Dizi Önerileri / 2 Broke Girls (2011-2017)

2 Broke Girls (2011-2017)

/
158 Views

2 Broke Girls Dizi Önerileri

2 Broke Girls IMDB Puanı : 6.7 / 10

Yapım Yılı : 2011 – 2017

Dizinin Süresi : 22 Dakika

Kaç Sezon : 6 Sezon

1.Sezon : 24 Bölüm
2.Sezon : 24 Bölüm
3.Sezon : 24 Bölüm
4.Sezon : 22 Bölüm
5.Sezon : 22 Bölüm
6.Sezon : 22 Bölüm

Yaratıcılar: Whitney CummingsMicheal Patrick King

Oyuncular: Kat DenningsBeth BehrsGarrett MorrisJonathan KiteMatthew Moy Jennifer CoolidgeEd QuinnPatrick CoxRyan HansenNick ZanoChristopher GorhamEric Andre Federico DordeiGilles MariniBrooke LyonsSandra BernhardMary Lynn RajskubAustin FalkKerri KennyNoah Mills

Dizinin Konusu

Soylu ve zengin bir aileden gelen Caroline, bir gün beş parasız kalır ve mecburen bir restoranda işe başlar. Bu restoranda iş arkadaşı Max ile yolları kesişir ve döneminin en iyi komedi dizisi başlar…

Editörün Düşüncesi

Caroline zeki ve aklını kullanan, Max ise lafını esirgemeyen sokaklardan gelmiş bir hanım ablamızdır. İkili kendi dükkanlarını açmak için para biriktirdiklerinden dolayı her bölümün sonunda birikimlerinin çeteresi izleyiciye gösterilir.

Ben bu diziye ilk başladığımda saçma sapan devam edecek diye düşünmüştüm. Ki komedi dizisi olarak o aralar How I Met Your Mother izlerdim. Belkide örneğim çok iyiydi. Ancak zamanla alıştım ve dizinin tutkunu oldum. Zaten çok kısa olan bölüm süreleri yüzünden vakit kaybı da yaşatmıyor.

Dizide tabi ki hayal kırıklıklarım da mevcut. Mesela bazen bölümler çok fazla sönük gelirdi. Bu durumun senaryo eksikliğinden kaynaklandığını düşünüyorum. Ayrıca yönetmenin sürekli kadınların seksi özelliklerini öne çıkartması da bir sezonumda diziden uzaklaşmama sebep olmuştu. Anlaşılan alınan tepkilerde genelde bu yönde olduğundan yönetmenimiz ciddi uyarı aldığından bu durumdan uzaklaştı ve dizi seyrine döndü.

Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen her genç kızın mutlaka izlemesi gereken bir dizi olduğunu düşünüyorum.

Benim Bu Diziye Puanım: 8.5/10

İyi Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :