Hit enter after type your search item
img
Home / Dram / 7. Koğuştaki Mucize (2019)

7. Koğuştaki Mucize (2019)

7. Koğuştaki Mucize

Orjinal Adı: 7. Koğuştaki Mucize

7. Koğuştaki Mucize IMDB Puanı: 8.3/10

Yapım Yılı: 2019

Filmin Süresi: 2 Saat 12 Dakika – 132 Dakika

Gösterim Tarihi: 10 Ekim 2019

Bütçe: Bulunamadı

Hasılat: 17.333.332$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

Senarist: Özge EfendioğluKubilay Tat

Müzikler: Işıl Özsüt

Oyuncular: Aras Bulut İynemliNisa Sofiya AksongurDeniz BaysalYurdaer OkurSarp Akkaya

Filmin Konusu

7 yaşındaki kızı Ova (Nisa Sofiya Aksungur) ile aynı zeka yaşına sahip olan Memo (Aras Bulut İynemli) üst düzey bir komutanın kızını öldürmekle suçlanır. Memo tüm çabalarına rağmen suçsuz olduğunu kanıtlayamaz.

Küçük bir kız çocuğunu öldürmekle suçlanan Memo idam cezasına çarptırılır ve artık Memo’nun hayatta kalması için bir mucize olması gerekir.

Memo ve Memo’nun yakınlarının elinden bir şey gelmeyecek ve onlarda bir mucize bekleyeceklerdir.

Editörün Düşüncesi

7. Koğuştaki Mucize adlı film için bir çok kişinin yorumu uyarlama bir film olduğudur. Uyarlama bir film olsa bile bana göre fazlasıyla duygusal ve başarılı bir film.

Oldukça başarılı uyarlanmış ve son derece güzel işlenmiş. Benimle aynı düşüncede olan çok fazla kişinin olduğunu biliyorum. Film uyarlama diye yorumlar yazıp filmi kötülemeye çalışan çok fazla olumsuz yoruma rastladım. Sizlere tavsiyem bu tarz yorumlara denk geldiyseniz ve bu yorumlardan dolayı bir ön yargı oluştuysa bence yorumları dikkate almadan izleyip kendiniz görmelisiniz.

Aras Bulut İynemli’in muhteşem oyunculuğu rolünü böylesine yaşayarak oynaması gerçekten insanı fazlasıyla duygulandırıyor. Aras Bulut İynemli’in yanında bir de çok ama çok şeker bir kız olan minik Nisa Sofiya Aksungur yardımcı oluyor. Minik oyuncu filmde geleceğin yıldızı olacağının da mesajlarını vermiş bulunuyor.

Sıkılmadan son dakikasına kadar büyük ilgi ve merakla takip ettiğim 7.Koğuştaki Mucize adlı filmi izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Film bir çok kişi tarafından uyarlama olarak kabul ediliyor, uyarlama olacaksa bu film böyle olması gerektiğini bizlere gösteriyor.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 9.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :