Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / A-Takımı (2010)

A-Takımı (2010)

A-Takımı

Orjinal Adı: The A-Team

A-Takımı IMDB Puanı: 6.7/10

Yapım Yılı: 2010

Filmin Süresi: 1 Saat 57 Dakika – 117 Dakika

Gösterim Tarihi: 3 Haziran 2010

Bütçe: 110.000.000$

Hasılat: 177.238.796$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Joe Carnahan

Senarist: Joe Carnahan – Brian BloomSkip WoodsFrank LupoStephen J. Cannell

Müzikler: Game

Oyuncular: Liam NeesonBradley CooperJessica BielQuinton Rampage JacksonPatrick WilsonHenry Czerny

Filmin Konusu

Kendilerine A-Takımı diyen bir grup özel kuvvetin üzerine bir suç atılmıştır. Takım işlemedikleri bir suç yüzünden yargılanmaktadır.

Col. John Hannibal Smith (Liam Neeson) tarafından yönetilen takım büyük bir oyunun içinde olduklarını anlayacak ve isimlerini temize çıkarmak adına zorlu mücadele verecektir. Bu mücadeleyi verirken aynı zamanda da hep iyilikten yana olmayı kendilerine şart koşarlar.

Bakalım takım bu mücadeleden galip çıkıp isimlerini kara lekeden arındırabilecek mi?

Editörün Düşüncesi

A-Takımı adlı filmin yönetmen koltuğunda Joe Carnahan otururken başrol oyunculuğunu Liam Neeson üstlenmiştir. A-Takımı çocukluğumuzun dizisinin filme çevrilmiş hali olarak karşımıza çıkmıştır.

Film bana çocukluğumda o çok sevdiğim diziyi ve o eski günleri tekrar hatırlattı. Çocukluğumu hatırladığım için mi bilmiyorum fakat ben filmi büyük bir heyecanla izledim ve açıkçası eksikler olmasına  rağmen filmi beğendim.

Eğer aksiyon ve komediyi bir arada seviyorsanız bu filmi kaçırmayın derim. Filmde hem güleceksiniz hemde aksiyona doyacaksınız. Aksiyon sahnelerini kaliteli buldum ve film içindeki esprilerin bir çoğunu da komik oldum.

Hem eğlenerek hemde aksiyona doyarak izlediğim keyifli bir filmdi. Filmin eksikleri olduğunu söyleyebilirim, dizinin filme çevrileceğini duyduğumda çok daha iyisini beklemiştim ama o kadar da iyi bir film çıkmadı karşımıza.

Kesinlikle izlenebilecek bir film fakat senelerce aklımızdan çıkmayacak bir film olmamış bana göre. Güzel bir zamanda keyifle izleyebileceğiniz bir yapım olmuş. İzlemenizi öneriyorum, eğer ki gülmeyi ve aksiyonu seviyorsanız mutlaka izleyin diyorum. Çok yüksek beklentiler içerisine girmeden izlerseniz filme ayırdığınız vaktinizi kayıp olarak görmemiş olursunuz.

Filmin çok beğendiğim yanları da vardı fakat hiç hoşuma gitmeyen tarafları da oldu.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :