Hit enter after type your search item
img
Home / Dram / Adı Çıkmış – Easy A (2010)

Adı Çıkmış – Easy A (2010)

Film Önerileri: Adı Çıkmış İzle

Orjinal Adı: Easy A – Adı Çıkmış

Adı Çıkmış IMDB Puanı: 7.1/10

Yapım Yılı: 2010

Filmin Süresi: 1 Saat 32 Dakika – 92 Dakika

Gösterim Tarihi: 17 Eylül 2010

Bütçe: 8.000.000$

Hasılat: 75.026.216$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Will Gluck

Senarist: Bert V. Royal

Müzikler: Brad Segal

Oyuncular: Emma StonePenn Badgley Amanda BynesDan ByrdThomas Haden ChurchPatricia ClarksonCam GigandetLisa KudrowMalcolm McDowellAly MichalkaStanley TucciFred ArmisenJuliette Goglia

Adı Çıkmış Film Konusu

Adı Çıkmış filmi orijinal adı ile Easy A romantik komedi türünde bir film olup, ilginç sahneleri ile sizi oldukça güldürecektir. Yazar Nathaniel Hawthorne imzalı Kızıl Damga kitabının modern bir uyarlaması şeklinde beyaz perdeye aktarılmasıdır. Bu kitap aynı zamanda Türkiye’de de yayınlanmıştır. Filmin hikayesi Amerika’da bir lisede geçmektedir.

Okulda bulunan bir kız öğrencinin, okul sınırları içerisinde maruz kaldığı iddia edilen cinsel iftira ve dedikodu furyası sonrası yaşanan komik sahneleri konu ediniyor. Okulda ki bir öğrenci nedendir bilinmez durduk yere bir gün Olive adındaki bu kız hakkında ortaya herkesi meraklandıracak bir dedikodu atar. Bu çocuk, Olive’nin ilk cinsel deneyimini yaşadığını ve bunu okulda yaptığını söyler.

Konunun ilgi çekici olması nedeniyle tüm öğrencilerin dikkatini çeken bu durum Olive’nin hayatını komple değiştirir. Olive, her ne kadar bu durumun doğru olmadığı konusunda bir şeyler anlatmaya çalışsa da herkes daha heyecanlı olan iddiayı doğru kabul etmişti bile. Ancak bu olay Olive’yi kötülememiş, aksine oldukça meşhur biri haline getirmişti.

Editörün Düşüncesi

Romantik komedi film önerileri arasında tavsiye ettiğim filmlerden biri olan Adı Çıkmış filmini keyifle vakit geçirmek için izleyebilirsiniz. Çok çok başarılı bir film olmamakla birlikte yine de gayet keyifli bir film olduğunu düşünüyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :