Hit enter after type your search item
img
Home / Film Önerileri / Aile Arasında (2017)

Aile Arasında (2017)

Aile Arasında

Orjinal Adı: Aile Arasında

Aile Arasında IMDB Puanı: 7.8/10

Yapım Yılı: 2017

Filmin Süresi: 2 Saat 4 Dakika – 124 Dakika

Gösterim Tarihi: 1 Aralık 2017

Bütçe: Bulunamadı

Hasılat: 10.081.222$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Ozan Açıktan

Senarist: Gülse Birsel

Müzikler: Demet Evgar Ayra Sözeri

Oyuncular: Engin Günaydın – Demet Evgar – Erdal ÖzyağcılarDevrim Yakut – Gülse Birsel – Fatih ArtmanSu Kutlu

Filmin Konusu

Fazlasıyla takıntılı olan Fikret (Engin Günaydın) ve müzikhol vokalisti Solmaz (Demet Evgar) tesadüfen aynı gün eşlerinden ayrılmışlardır.

Garip olaylar sonucunda bu ikili bir araya gelecek ve tanışacaklardır. Bu olaylar sırasında Solmaz’ın kızı olan Zeynep (Su Kutlu) zengin bir kebapçının oğlu ile evlenmeye karar verir.

Başta aile arasında bir nikah yaparız olur biter denilir fakat işler tam tersine döner ve bu nikah büyüdükçe büyür. Fikret olayların böyle gelişeceğinin farkında değildir ve kendisini bir anda aklına bile gelmeyecek olayların içerisinde bulacaktır.

Editörün Düşüncesi

Aile Arasında adlı filmin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan otururken filmi Gülse Birsel gibi yaratıcı bir isim ele almıştır.

Filmin başrol oyunculuklarını Engin Günaydın ve Demet Evgar üstlenmektedir. Filmin vizyona girmesini dört gözle bekleyenlerdendim ve bu bekleyişe değer bir film olduğunu düşünüyorum.

Her şey çok ince ayrıntılarla ve kaliteli seyrediyor. Gerçekten Gülse Birsel bu işi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Neredeyse bütün sinema salonunu yakaladı ve hep bir ağızdan kahkahalar eksik olmadı desem abartmış olmam sanırım.

Aile Arasında adlı filmi izlemeyen arkadaşlarımız için buraya bırakıyorum ve eğer gülmek istiyorsanız veya canınız bir şeye sıkkınsa bu filmi şiddetle tavsiye ediyorum.

Benim çok başarılı bulduğum ve gerçekten güldüm diyebileceğim bir film olan Aile Arasında’yı herkesin izlemesini isterim. Bu film cidden kaçmaz. Her dakikası dolu dolu geçen nadir komedi filmlerinden bir tanesidir.

Oyunculuklar desen herkes işini çok iyi biliyor. Kendisini kanıtlamış çok başarılı isimler, ince espriler ve Gülse Birsel’in sihirli dokunuşları ile film çok eğlenceli bir hale gelmiş.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 9/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :