Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Ajan Salt (2010)

Ajan Salt (2010)

Ajan Salt

Orjinal Adı: Salt

Ajan Salt IMDB Puanı: 6.4/10

Yapım Yılı: 2010

Filmin Süresi: 1 Saat 40 Dakika – 100 Dakika

Gösterim Tarihi: 19 Temmuz 2010

Bütçe: 110.000.000$

Hasılat: 293.503.354$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Phillip Noyce

Senarist: Kurt Wimmer

Müzikler: The Oxford ScholaCamerata

Oyuncular: Angelina JolieLiev SchreiberChiwetel EjioforDaniel OlbrychskiAugust Diehl

Filmin Konusu

Evelyn Salt (Angelina Jolie) ülkesi ve şerefi üzerine yemin etmiş, idealist bir CIA ajanıdır.

Birinin iddiasına göre Salt Rus ajanıdır. Bu iddiada Ajan Salt’ı sor duruma sokmaya yetecek bir iddiadır. Bu suçlamalar Ajan Salt’ın devlete bağlılığını ölçmek için kullanılacak, Salt ise elindeki bütün kozları kullanıp kendisini temize çıkarmak için kaçacaktır.

Ajan Salt’ın gösterdiği çaba ve kaçması şüpheleri arttıracak ve geriye yanıtlanması gereken bir soru bırakacaktır. Ajan Salt hakkındaki suçlamalar doğru mu?

Bu süre içerisinde Ajan Salt bir sürü yeni bilgi edinecek ve bu bilgiler zamanı gelince ortaya çıkacaktır.

Editörün Düşüncesi

Ajan Salt adlı filmin yönetmen koltuğunda Phillip Noyce otururken başrol oyunculuğunu dünyaca ün kazanmış olan güzel oyuncu Angelina Jolie üstlenmektedir.

Angelina Jolie yine bütün hünerlerini sergilemiş ve filmi alıp götürmüş. Angelina Jolie’nin sanki sihirli bir dokunuşu var, oynadığı her filmi mükemmelleştirme gibi bir özelliği var sanki.

Angelina Jolie’nin en sevdiğim filmlerinden birisi olan Ajan Salt temposu bir an olsun düşmeyen, senaryosunda en ufak bir sıkıcılık barındırmayan oldukça sürükleyici bir film.

Film Ajan Salt’ın bir suçlama sonucunda tek başına ayakta durmaya çalışan güçlü bir kadının aksiyon dolu macerasını ele alıyor. Filmin temposunu Angelina Jolie’nin bitip tükenmek bilmeyen aksiyon sahneleri tutuyor.

Aksiyona doyacağınız son derece başarılı bir Ajan filmi. Yaşına uygun olan herkesin bu filmi izlemesini isterim. Gerçekten başarılı bir senaryo dünyaya kendini kanıtlamış güzel bir kadın ile film gerçekten çok keyfili bir hale gelmiş.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 8/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :