img
Home / Aksiyon / Ajan – SPY (2015)

Ajan – SPY (2015)

/
236 Views

Film Önerileri: Ajan - SPY (2015)

Orjinal Adı: SPY – Ajan

Ajan IMDB Puanı: 7.0/10

Yapım Yılı: 2015

Filmin Süresi: 2 Saat – 120 Dakika

Gösterim Tarihi: 12 Temmuz 2015

Bütçe: 65.000.000$

Hasılat: 235.666.219$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Paul Feig

Senarist: Paul Feig

Müzikler: Theodore Shapiro

Oyuncular: Jude LawRaad RawiMellissa McCarthyJessica ChaffinMiranda HartSam RichardsonKatie DippoldAllison JanneyRose ByrneRichard BrakeSteve BannosMorena BaccarinJason Statham

Ajan Film Konusu

Ajan filmi aksiyon ve komedinin bir araya gelmesi ile oluşan çok farklı bir konuya sahip filmdir. Susan Cooper, bir analist olarak CIA’de görevli masa başı çalışanı olarak filmin odak noktasında bulunuyor. Cooper her ne kadar masa başında oturan biriymiş gibi görünse de en kritik görevlerde sonuçlarının iyi olması için mücadele eden çok gizli bir kahramandı.

Bradley Fine adındaki ekip arkadaşı ile birlikte çok iyi bir uyum göstermişti. Yine bir görev sırasında Bradley Fine ve kurumda yer alan bir başka ajan olan Rick Ford’un kimlikleri deşifre olur ve açığa çıkarlar. O yüzden çok kritik olan yeni görev Susan Cooper’a kalır. Ölümcül silahlar ile ilgili bir ticaret yapıldığını takip eden yetkililer, bu tehlikeli şebekenin içine sızma girişimi yapmak zorunda kalır.

Aksi taktirde Dünya’ya çok ciddi bir felaketin kapısını açacaklardı. Bunun için görevi gizli kahraman Susan Cooper devralır. Cooper, ilk kez masa başından ayrılarak sahada varlık gösterecekti. Bu sayede içindeki tüm potansiyeli ortaya çıkartır ve yeteneklerinin farkına varır.

Editörün Düşüncesi

Ajan filmi çekirdek niyetine diye tabir edilen keyifle zaman geçirmek için tercih edebileceğiniz bir film. Aksiyonda var komedide… Jason Statham’dan çok fazla beklediğiniz şeyleri göremeyeceksiniz ama Jude Law bu boşluğu dolduruyor diyebiliriz.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :