img
Home / En İyi Filmler Listesi / Aldatma Konulu Film Önerileri

Aldatma Konulu Film Önerileri

Filmlerde hayata yakın olan konular her zaman bizi kendisine çeker. Aldatılmak her ne kadar yaşamak istemeyeceğimiz bir durum olsa da film içerisindeki oyuncuların bu durumu tecrübe etmesi ilgimizi çekmektedir. Yazımızın devamında sizlere aldatma konulu film önerileri sunacağız. Listemizde sunduğumuz filmler sadece dram ve romantizm içeren filmler olmayıp entrika, şehvet, kaos, gerilim, suç ve komedi ögelerine de yer veren filmler olmaktadır.

Kara Mizah Film Önerileri

En İyi 10 Hint Film Önerileri

Mutlaka İzlemeniz Gereken Rus Film Önerileri

Film Önerileri: Öteki Kadın İzle

Öteki Kadın (The Other Woman)

Aldatma konulu film önerileri serimizin ilk filmi Nick Cassavetes’in yönetmenliğini yaptığı 6,0 IMDb puanıyla The Other Woman. Filmde Cameron Diaz ve Kate Upton gibi pek çok ünlü oyuncu yer alıyor. Kate King güzel ve örnek bir evlilik yaşantısı sürdürdüğünü düşünmektedir. Carly adında bir kadın Kate’in evinin kapısına gelir. Carly Kate’in kocası Mark’ın sevgilisidir ve Mark’ın evli olduğundan haberi yoktur. Bu karşılaşmayla her iki kadında aldatıldıklarının farkına varırlar. İkili arasındaki bu tuhaf karşılaşma arkadaşlığa doğru gider. Mark’ın başka ilişkileri ve sakladığı bir sürü olayın olduğunu öğrenen ikili Mark’tan intikam almak için plan kurarlar.

Film Önerileri - Sadakatsiz İzle

Sadakatsiz (Unfaithful)

2002 yapımı olan filmin yönetmenliğini Adrian Lyne yapıyor. IMDb puanı 6,7 olan film aldatma konulu film önerileri listemizde ikinci sırayı alıyor. Mutlu bir aile olan Sumner’lar refah içerisinde bir yaşam sürmektedirler. Anne Connie Sumner iş seyahatindeyken New York’ta bir kaza geçirir. Kazayı fazla hasar almadan atlatsa da yere düştüğünde Paul adlı bir genç kalkmasını sağlar ve yarasına pansuman yapmak için kadını evine götürür. Paul ve Connie arasında bir kıvılcım çakar. Connie bunu kendi içerisinde bastırır. Ancak kendini tekrar Paul’un evinde bulmasıyla her şey alt üst olur.

Film Önerileri - Anne Karenina İzle

Anna Karenina

Aldatma konulu film önerileri verirken Anna Karenina’yı atlamak olmaz. Film Lev Tolstoy’un aynı isimli kitabından uyarlanmıştır. Filmde Keira Knightley Anna Karerina rolüyle boy gösterirken Jude Law, Aaron Jackson gibi isimlerde ona eşlik ediyor. 1874 senesinde Anna Rus siyasetinin mühim isimlerinden biriyle evlilik yapması sonucu yüksek sosyeteye girer. Anna çok güzel ve cazibeli bir kadındır. Ve bu muhteşem hayata kolayca uyum sağlamıştır. Anna’ya bir gün kardeşinden mektup alır. Mektupta Oblonsky eşiyle arasının iyi olmadığını ve Anna’nın aralarını düzeltmek için Moskova’ya gelmesi gerektiği yazmaktadır. Anna en kısa zamanda yolculuğa çıkar. Yolculukta Kontes Vronsky ile tanışır ve samimi olur. Yolculuk sona erdiğinde Kontes’i karşılamaya gelen oğlunu görür ve aralarında bir çekim hisseder.

Film Bul - Büyük Hata (Chloe) İzle

Büyük Hata (Chloe)

Julianne Moore, Amanda Seyfied ve Liam Neeson’un yer aldığı San Sebastian Film Festivalinde açılış filmi olma özelliği taşıyan Chloe adlı film de aldatma konulu film önerileri listemizde dördüncü sıradaki yerini alıyor. Catherine kocası çok çapkın bir adamdır ve Catherine’de bunun farkındadır ve kocasının kendisini aldattığından şüphelenmektedir. Bir gün şüphelerine yenik düşüp kocası David’in kendini aldatıp aldatmadığını test etmeye karar verir. Genç, güzel bir fahişe olan Chloe’yi kocasının sadakatini ölçmek için tutar. Catherine’nin başlattığı küçük oyun içerisinden çıkılmaz bir hal alır ve saplantılı bir ilişki yumağı oluşmasına neden olur. Artık her şey belirsizdir.

Film Önerileri - Cinayet Var İzle

Cinayet Var (Dial M for Murder)

Bir Alfred Hitchcock filmi olan Cinayet Var gerilim ve polisiye ağırlıklı bir filmdir. Film 1954 yapımı olmakla birlikte aldatma konulu film önerileri listemizin en eski filmidir. Tony Wendice profesyonel bir tenisçidir ancak evlendikten sonra karısı Margot’un isteği üzerine kariyerini sonlandırmak zorunda kalmıştır. Margot oldukça varlıklıdır. Tony ve Morgot Londra’nın nezih bir semtinde güzel bir dairede hayatlarını sürdürmektedirler. Ancak Margot bir gazete yazarı olan Mark Halliday ile kocasını aldatmaktadır. Tony, Margot’un yasak bir aşk yaşadığını ve ilişkisinin sürdüğünü öğrenir ve intikam almak ister. Tony karısından intikam almak için onu öldürmeye karar verir ve bunun için bir cinayet planı kurar ancak terslikler peşini bırakmaz. Tony’nin cinayet planını anlatmak için bir arama yapar ama arama yaptığı numara yanlış numara çıkınca cinayet planı tuhaf bir hal alır.

Film Bul - Dönme Dolap İzle

Dönme Dolap (Wonder Wheel)

Woody Allen’ın hem senaristliğini yaptığı hem de yönetmen koltuğunda oturduğu Dönme Dolap filmi de aldatma konulu film önerileri arasında yerini alıyor. Film farklı kişilikteki insanların lunaparkta bir araya gelmesini ve yaşananları konu alıyor. Bu kişiler Ginny, Humpty, Carolina ve Mickey. Ginny, eskiden oyuncu olan ama daha sonra oyunculuğu bırakıp garsonluk yapmaya başlayan hayatında duygusal değişimler yaşayan bir kadındır. Ginny’nin kocası Humpty çok kaba saba bir adamdır ve lunaparkta atlı karınca operatörlüğü yapmaktadır. Humpty’nin kızı Carolina ise babasıyla yıllar önce iletişimini kesmiş ancak sonralarda onun evinde saklanmak zorunda kalmıştır. Mickey ise bir cankurtarandır ama her zaman bir oyun yazarı olmak ister.

Film Önerileri - American Beauty İzle

Amerikan Güzeli (American Beauty)

99 yapımı olan film 8,3 IMDb puanıyla aldatma konulu film önerileri listemizin en yüksek IMDb puanına sahip filmi olma özelliği taşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Sam Mendes oturuyor. Ünlü bir magazin dergisinde çalışan Lestern Burnham ailesiyle birlikte şehrin bilindik gösterişli banliyölerinden birinde yaşamaktadır. Aile ilişkilerinin iyi durumda olmamasının yanı sıra Lestern orta yaş bunalımına girmiştir. Lesten’in karısı Corolyn kocasına karşı çok ilgisizdir kızı Jane ise babasını hor görmekte ve saygı duymamaktadır. İş yerinde de hayatı pek yolunda gitmemeye başlayan Lestern Burnham farklı heyecanlar peşine düşmeye karar verir. Kızı Jane’in yakın arkadaşıyla yakınlaşması işleri daha karmaşık bir hale sokacaktır.

Film Bul - Maç Sayısı İzle

Maç Sayısı (Match Point)

Scarlett Johansson, Jonathan Rhys Meyers ve Emily Mortimer’in oyuncu kadrosunda yer aldığı film aldatma konulu film önerileri listemizin ikinci Woody Allen filmi. Chris Wilton çok şanslı ve insanlar tarafından oldukça kıskanılan bir tenis oyuncu ve eğitmenidir. Özel ders verdiği Tom sayesinde ülkenin kalbur üstü denilen zengin kesimiyle tanışma şansı olur. Tom’la çok kısa bir zamanda arkadaşlık kuran Chris bu zengin hayata sahip olmak için Tom’un kız kardeşi olan Chloe ile evlenmek ister. Chloe ile sevgiliyken Nora adlı bir kadına âşık olur. Chris Chloe ile evlenir ama Nora ile de ilişkisini gizlice sürdürür. Chloe’yi zenginlik için Nora’yı ise aşk için istemektedir. Meydana gelen olaylar Chris’i zenginlik ve aşk arasında bir seçim yapmaya mecbur bırakır. Ya zenginlik için Chloe ile olan evliliğini sürdürecek ya da aşk için Nora’yı tercih edecektir.

Film Önerileri - Duvak - The Painted İzle

Duvak (The Painted Veil)

Aldatma konulu film önerileri listemizin son filmi ise The Painted Veil yani Duvak oluyor. 2006 yapımı Çin, Kanada ve ABD ortak yapımı olan film Somerset Maungham’ın The Painted Veil adlı romanından uyarlanmıştır. Kitty başına gelen olaylarla birlikte Dr. Walter Fane ile evlenir. Kity ve Dr. Walter evlendikten sonra Kitty’nin kendisini aldattığını öğrenir. Kitty’nin ona ihanet etmesini kaldıramaz ve intikam almak ister. Daha önce kendisine gelen ama riskli bir ortamda olduğu için kabul etmediği iş teklifini kabul eder. İkili Dr. Walter’ın kararıyla Şangay’dan kolera salgınının olduğu Çin’e taşınırlar. Çin’de yaşadıkları olaylar hem Kitty’i hem de ilişkilerini değiştirecektir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :