img
Home / Film Önerileri / Arkadaştan Öte – Friends with Benefits (2011)

Arkadaştan Öte – Friends with Benefits (2011)

/
189 Views

Film Önerileri: Arkadaştan Öte İzle

Orjinal Adı: Friends with Benefits – Arkadaştan Öte

Arkadaştan Öte IMDB Puanı: 6.5/10

Yapım Yılı: 2011

Filmin Süresi: 1 Saat 49 Dakika – 109 Dakika

Gösterim Tarihi: 23 Eylül 2011

Bütçe: 35.000.000$

Hasılat: 149.542.245$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Will Gluck

Senarist: Keith MerrymanDavid A. Newman – Will Gluck – Harley Peyton

Müzikler: Kris Kross

Oyuncular: Justin TimberlakeMila KunisPatricia ClarksonJenna ElfmanBryan GreenbergRichard JenkinsWoody HarrelsonNolan GouldAndy SambergShaun WhiteAndrew Fleming

Arkadaştan Öte Film Konusu

Arkadaştan Öte filmi Jamie ve Dylan adındaki iki karakterin yaşamlarını konu ediniyor. Jamie, New York’ta yaşamaktadır. Özel ve büyük bir şirketin insan kaynakları departmanında görev alır. Görevinde oldukça başarılı, yetenekli ve yüksek bir derecededir.

Dylan ise Los Angeles’ta yaşamaktadır ve sanat yönetmeni olarak hayatını idame ettirir. Jamie ve Dylan aslında önceden tanışıyorlardı. Ancak aralarındaki mesafeden dolayı çok az görüşüyorlardı. Jamie bir şekilde Dylan’ı yanına, New York’a gelip yerleşmesi için ikna eder ve bu şekilde yolları yeniden kesişmiş olur.

Jamie ve Dylan aşktan, ciddi ilişkilerden ve sevgili olmakla ilgili tüm konulardan oldukça canı yanmış iki insandır. Bu yüzden ikisi de bağlanmanın olmadığı bir hayatı seçerler ve bunu birlikte kullanmayı isterler. Artık onlar bağlanmadan sınırsız bir şekilde eğlenmek ve seks yapmak için bir aradadır.

Böylesi yakın ilişkilerin olduğu bir ortamda bağlanmamak gerçekten mümkün müydü? Yani arkadaş olarak seks yapmak ve hiçbir şey hissetmemek nasıl olacaktı? Sürekli yan yana olup, birbirini yakından tanımaya başlayınca nasıl mesafe koyulacaktı? Hepsini izleyip öğreneceğiz.

Editörün Düşüncesi

Romantik komedi filmleri arayanlar için bence biçilmiş kaptan. Bu filme çok yüksek puan vermeme tepki eminim gelecektir ancak şunu belirteyim, gerçekten sebebini bilmediğim şekilde duygunun geçtiğini hissettim. Oyunculuklardan kaynaklanan bir sebep olabilir. Yoksa senaryosu falan gayet var olan tipik bir senaryo. Son olarak sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film olduğunu da belirtmek istiyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 8.5/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :