Hit enter after type your search item
img
Home / Dram / Aşk Engel Tanımaz – Notting Hill (1999)

Aşk Engel Tanımaz – Notting Hill (1999)

Film Önerileri: Aşk Engel Tanımaz - Notting Hill İzle

Orjinal Adı: Notting Hill – Aşk Engel Tanımaz

Aşk Engel Tanımaz IMDB Puanı: 7.1/10

Yapım Yılı: 1999

Filmin Süresi: 2 Saat 4 Dakika – 124 Dakika

Gösterim Tarihi: 15 Ekim 1999

Bütçe: 42.000.000$

Hasılat: 363.944.522$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Roger Michell

Senarist: Richard Curtis

Müzikler: Trevor Jones

Oyuncular: Julia RobertsHugh GrantRichard McCabeRhys IfansJames DreyfusDylan MoranRoger FrostHenry GoodmanJulian Rhind-TuttLorelei KingJohn ShrapnelClarke PetersGina McKeeHugh Bonneville

Aşk Engel Tanımaz Film Konusu

Aşk Engel Tanımaz filmi romantik komedi türünün en iyi ve izleyenler tarafından çokça beğenilmiş bir filmdir. Filmin odak noktasında bulunan William Thacker Londra’nın batısında bulunan Notting Hill adlı bir bölgesinde yaşamaktadır. Burası herkesçe çok tuhaf olarak görülen bir yerleşim yeridir. William eşinden ayrılmış bir şekilde burada yaşamaktadır. Ancak evini Spike adından çok tuhaf biri ile paylaşmaktadır.

William bu tuhaf bölgenin tam merkezinde bulunan ve en işlek caddesi olan Portobello Road’da bir kitap evi sahibidir. Yine dükkanında bulunurken bir gün kapıdan dünyanın en ünlü film yıldızlarından olan Anna Scott girer. Anna’nın dükkana girmesi ile birlikte William’ın tüm dünyası bir anda değişir. Ne kadar komik olay varsa birbirini takip eder gibi bu ikilinin karşısına çıkmaya başlar.

William evini paylaştığı Spike gibi tamamen aşk hayatlarından uzak bir yaşam sürmektedirler. Her ikisi içinde bir şeylerin ya da birilerinin eksik olduğu çok açık bir şekilde ortadadır. Anna adındaki bu süper yıldız ise her gün magazin dergilerine manşet olan ve yaptığı her şey haber olan çok ünlü biridir. Bu ikilinin hayatlarının kesişmesi gerçekten mucizevi bir şeydir.

Editörün Düşüncesi

Çok eskiden izlediğim için çok fazla etkisinde kalmamıştım. Size önerip öneremeyeceğime bakmak içinde yeniden izledim. Filmi döneminde izleseydik muhtemelen çok daha farklı olacaktı. Ancak, şimdi hikayesi çok tanıdık geliyor. Yine de romantik film izlemek isterseniz iyi bir öneri olacağını düşünüyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 7.0/10

Keyifli Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :