Hit enter after type your search item
img
Home / Dram / Aşk Tesadüfleri Sever (2011)

Aşk Tesadüfleri Sever (2011)

Aşk Tesadüfleri Sever

Orjinal Adı: Aşk Tesadüfleri Sever

Aşk Tesadüfleri Sever IMDB Puanı: 7.3/10

Yapım Yılı: 2011

Filmin Süresi: 1 Saat 58 Dakika – 118 Dakika

Gösterim Tarihi: 3 Şubat 2011

Bütçe: Bulunamadı

Hasılat: 13.585.314$

Yaş Sınırı: Genel İzleyici

Yönetmen: Ömer Faruk Sorak

Senarist: Nuran Evren Sit

Müzikler: Tanju Okan

Oyuncular: Belçim BilginMehmet GünsürAltan ErkekliNesrin CavadzadeYiğit KirazcıElif DoğanAytaç Şaşmaz

Filmin Konusu

Bebekliklerinden beri yolları Ankara’da kesişen Deniz (Belçim Bilgin) ve Özgür (Mehmet Günsür)’ün yolları İstanbul’da kesişecektir. Aynı gün doğan iki genç birbirlerini 2010 yılında İstanbul’da bulacaklardır.

Özgür ve Deniz’in birbirlerine doğru giden engellerle dolu aşk macerasını göreceksiniz ve 70’li yıllardan günümüze kadar gelen müzik tarzlarını, yaşam tarzlarını ve kültürel değerleri de bir arada göreceksiniz.

Editörün Düşüncesi

Aşk Tesadüfleri Sever romantik film severler için biçilmiş kaftan gerçekten. En çok etkilendiğim Türk romantik filmlerinden bir tanesidir.

Filmde beğenmediğim çok az şey var, gerisi her şeyiyle dört dörtlük bir film. Ülkemiz sinemasından bu denli iyi filmler çıkması bizleri gururlandırıyor. Öyle umuyoruz ki bu filmden çok çok daha güzelleri karşımıza çıkar.

Belçim Bilgin ve Mehmet Günsür başrol oyunculuklarını üstlenmiş ve ben iki genç oyuncununda rollerini layığıyla yaptıklarını düşünüyorum. Rollerini yaşamışlar ve buda izleyiciyi filme çekmeyi başarmış.

Aşk Tesadüfleri Sever filmi bende iz bırakan filmlerden bir tanesi olmayı başarmış ve daha halen fırsat buldukça açıp izlediğim yapımlardan birisi olmuştur. Filmdeki diyalogları oldukça başarılı buldum, bu tarz romantik filmleri de film yapan senaryodaki diyaloglardır.

Kesinlikle sıkılmadan izleyebileceğiniz, mümkünse eşinizle sevgilinizle izleyebileceğiniz son derece başarılı bir Türk romantik filmidir. İzledikten sonra çoğu izleyicinin benimle aynı fikirde olacağından hiç şüphem yok. İzlemeden geçmeyin diyorum ve sözü sizlere bırakıyorum.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 9/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :