Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Avengers: Endgame (2019)

Avengers: Endgame (2019)

Avengers: Endgame

Orjinal Adı: Avengers: Endgame

Avengers: Endgame IMDB Puanı: 8.5/10

Yapım Yılı: 2019

Filmin Süresi: 3 Saat 1 Dakika – 181 Dakika

Gösterim Tarihi: 22 Nisan 2019

Bütçe: 356.000.000$

Hasılat: 2.797.800.564$

Yaş Sınırı: 15+

Yönetmen: Anthony RussoJoe Russo

Senarist: Christopher MarkusStephen McFeelyStan LeeJack KirbyJoe SimonSteve EnglehartSteve GanBill MantloKeith GiffenJim StarlinDon Heck

Müzikler: Traffic

Oyuncular: Robert Downey Jr.Chris EvansMark RuffaloChris HemsworthScarlett JohanssonBrie LarsonPaul RuddJosh Brolin

Filmin Konusu

Thanos (Josh Brolin) Sonsuzluk Eldiveni’ni ele geçirecek ve kendisinin dünya dengesini kuracaktır. Thanos’un eldiveni ele geçirmesi ile dünyanın yarısı küle dönmüştür buna süper kahramanlarda dahil.

Geriye Yenilmezlerin kemik kadrosu Captain America (Chris Evans), Black Widow (Scarlett Johansson), Thor (Chris Hemsworth), Hulk (Mark Ruffalo) ve Iron Man (Robert Downey Jr.) kalmıştır.

Kuantum bölgesinden gelecek olan Ant-Man Yenilmezlerin arasına katılacak ve umut olacaktır. Yenilmezler güçlerini birleştirip intikam için fedakarlık yapacak ve amansız bir mücadele içine gireceklerdir.

Editörün Düşüncesi

Marvel yapımı son derece başarılı bir film Avengers: Endgame. İzlemeyen kalmasın. Koltuklarınızda hop oturup hop kalkacağınız türden bir film. Filmin süresi uzun falan değil. Kendi kendini izlettiren son derece akıcı, heyecan ve aksiyon dolu bir yapım.

Yıllara dayanan bir destanın muazzam finali. Neredeyse her şey dört dörtlük. Çok ufak bir iki hata dışında gerçekten kusursuz bir film. O hatalarda bence çok göze batan hatalar değil.

Senaryo ve oyunculuklar gerçekten çok başarılı olmuş. Son yıllara damgasını vurur ve akıllardan silinmez diyebilirim Avengers: Endgame için. Tadından yenmeyecek sahneleri ile kendisini defalarca izlettirecek bir yapım.

Gerçekten çok beğendim ve bana göre en iyi final filmlerinden bir tanesi de bu filmdir. Filmi sinemada izleme fırsatı buldum ve filmin sonunda benimle birlikte ayakta alkışlayan birçok kişi vardı. Anthony Russo bu sektörde benim diyor. Tam bir şaheser, tam bir başyapıt diyecek pek bir şey bulamıyorum ne desem az bu film için. Şiddetle izleyin diyorum ve başkada bir şey söylemeye gerek yok diyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 9.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :