img
Home / Dizi Önerileri / Avrupa Yakası (2004 – 2009)

Avrupa Yakası (2004 – 2009)

/
172 Views

Avrupa Yakası

Avrupa Yakası IMDB Puanı : 8.5/10

Yapım Yılı : 20042009

Dizinin Süresi : 1 Saat – 60 Dakika

Kaç Sezon : 6 Sezon

Kaç Bölüm : 190 Bölüm

Yapımcı : Sinan Çetin

Müzik : Cenk DurmazelCenk Sarkuş

Yönetmen : Hakan AlgülJale Atabey

Senarist : Gülse Birsel

Oyuncular : Gazanfer ÖzcanHümeyraMüşfik KenterGönül ÜlküAta Demirer – Gülse Birsel – Engin GünaydınLevent ÜzümcüŞenay GürlerBülent PolatVeysel DikerYıldırım ÖcekYavuz SeçkinHale CaneroğluEvrim AkınVural ÇelikHasibe ErenTolga ÇevikSarp ApakPeker AçıkalınBinnur KayaHakan YılmazÖmür ArpacıRutkay Aziz

Dizinin Konusu

Volkan ile Aslı iki kardeştir ve Nişantaşı’nda annesi ve babası ile birlikte yaşamaktadırlar. Evin annesi olan İffet ve baba Tahsin ailesinin huzur içerisinde yaşamasını amaçlamaktadır. Evin çocukları Volkan ve Aslı ailesi ile sürekli didişen kardeşlerdir.

Sütçüoğlu ailesi ile çevresinde olan karakterler ile birlikte Avrupa Yakası adlı moda dergisi çalışanlarının maceraları.

Editörün Düşüncesi

Avrupa Yakası adlı dizisinde birçok tanıdık isimlere rastlayacaksınız ve eğer bu diziyi şimdiye kadar izlemediyseniz dizinin fertlerinden biri gibi hissedeceksiniz.

Çok kaliteli kadrosu ile Gülse Birsel’in yaratıcı senaryoları birleşince ortaya akıllardan hiçbir zaman silinmeyecek olağan üstü esprilere sahip muazzam bir dizi çıkıyor. Dizi 2004 yılında yayına başladı ve 2009 yılında final yapıldı.

Ben diziyi izlediğim zamanlarda daha küçüktüm diyebilirim ve gerçekten bu dizi Türk Dizi Tarihine damgasını vurmayı başarmış ve günümüzde hala kendisinden söz ettirmeyi başaran hatta hala izlenen dizilerden bir tanesidir.

Gülmeyi, eğlenmeyi ve kaliteli esprileri seviyorsanız Avrupa Yakası sizin için biçilmiş kaftan. Oyuncu kadrosuna baktığımızda çok kaliteli isimler var ve bu isimler için bile bu dizi izlenir diyorum. Hala bu diziyi izlemediyseniz hemen başlamalısınız diyorum.

Beğenerek takip ettiğim bu diziyi sizlerinde beğeneceğinden emin olduğum için buraya bırakıyorum ve kaçırmayın diyorum.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Diziye Puanım: 9.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :