img
Home / Dram / Aynı Yıldızın Altında (2014)

Aynı Yıldızın Altında (2014)

/
233 Views

aynı yıldızın altında

Orjinal Adı: The Fault in Our Stars

Aynı Yıldızın Altında IMDB Puanı: 7.7/10

Yapım Yılı: 2014

Filmin Süresi: 2 Saat 6 Dakika – 126 Dakika

Gösterim Tarihi: 16 Mayıs 2014

Bütçe: 12.000.000$

Hasılat: 307.166.834$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Josh Boone

Senarist: Scott NeustadlerMichael H. WeberJohn Green

Müzikler: Afasi & Filthy

Oyuncular: Shailene  WoodleyAnsel EigortWillem DefoeNat WolffLaura Dern

Filmin Konusu

Hazel Graze (Shailene Woodley) 13 yaşında tiroid ve akciğer kanserine yakalanır. Genç ve şanssız olan Hazel Graze o yaşından beri bu hastalığıyla mücadele etmektedir.

Modern bir ailenin tek kızıdır. Anne ve babası kızlarının iyileşmesi için yıllardır mücadele içindedirler. Acılarını kızlarına belli etmemeye çalışan ailesi Hazel’i özgür bir kız olarak yetiştirmeye çalışır.

Son zamanlarda Hazel fazla içine kapanıktır ve bu durumu ailesinin dikkatini çekmiştir. Sosyalleşmesi için kızlarını bir terapi grubuna yollarlar.

Hazel terapi grubunda Augustus (Ansel Elgort) adında aynı hastalığı taşıyan 18 yaşında bir genç ile tanışır. Kendilerini büyük bir aşkın içinde bulan iki gence belki de en iyi gelecek şey aralarındaki bu sevgi bağı olacaktır.

Editörün Düşüncesi

Filmi hissedecek, yaşayacak ve duygudan duyguya sürükleneceksiniz. Kuşkusuz izleyebileceğiniz en iyi dram filmlerinden bir tanesidir. İki genç arasındaki diyaloglar çok dikkatli hazırlanmış ve gerçekten çok başarılı olmuş. Filmin etkisinde kalma olasılığınız çok yüksektir. Şahsen ben bu filmi izledikten sonra bir süre etkisinden çıkamadım.

Film bütün duygulardan biraz almış. Yoğun bir şekilde aşk ve acının yanı sıra umut ve komedi de içermekte olan bir film. Zaman zaman gülebilirsiniz filmde fakat gözyaşlarınızı tutamayacaksınız.

Shailene Woodley ve Ansel Eigort filmde sevgili rolündeler. Bir terapi merkezinde tanışıyorlar ve birbirlerine aşık oluyorlar. İki gençte aynı kaderi paylaşıyor ve onlara belkide yaşamlarında en iyi gelecek şey aralarındaki sevgi bağı olacaktır.

Filmdeki oyunculukları ayakta alkışlanacak türden. Yönetmeni de tebrik etmeliyiz ki oyuncuları itina ile şeçmiş ve doğru rollerde oynatmış.

Aynı Yıldızın Altında filmini herkese tavsiye ederim. Kesinlikle izlenmesi gereken filmlerinizin arasında olmalıdır. Hala izlemediyseniz bence en kısa zamanda bu filme zaman ayırmalısınız.

Benim Bu Filme Puanım: 10/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :