Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Bang Bang (2014)

Bang Bang (2014)

Film Önerileri: Bang Bang İzle

Orjinal Adı: Bang Bang

Bang Bang IMDB Puanı: 5.5/10

Yapım Yılı: 2014

Filmin Süresi: 2 Saat 33 Dakika

Gösterim Tarihi: 2 Ekim 2014

Hasılat: 42.045.981$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Siddharth Anand

Senarist: Sujoy GhoshNischay KuttandaSuresh NairPatrick O’NeillAbbas Tyrewala

Müzikler: Vishal DadlaniShekhar Ravjiani

Oyuncular: Hrithik RoshanKatrina KaifPavan MalhotraDanny DenzongpaJaved JaffreyJimmy SheirgillVikram GokhaleKanwaljit SinghDeepti NavalKamlesh GillParthaa AkerkarPradeep Kabra

Bang Bang Film Konusu

Hint filmi Harleen Sahni adında bir bankada görevli olan kadının hikayesine odaklanıyor. Harleen büyük bir bankanın kasiyer kısmında görev yapmakta olan sıradan bir hayata sahip biridir. Bir gün bankada ki işlemler için gelen Rajveer Nanda ile tanışır. Enerjisinin yüksekliği ve çok yakışıklı olması nedeniyle direkt dikkatini çeken bu adamdan çok hoşlanır.

Onunla tanışan ve onunla birlikte türlü maceralara atılmaktan çekinmeyen Harleen, hayatından oldukça memnundur. Ancak bir süre sonra bu ikilinin arasında patlayan uçaklar, takla atarak gelen arabalar, kurşun yağmurları gibi inanılmaz ve hayatı boyunca hiç tanık olmadığı anlara şahitlik eder. Rajveer bu olaylar sonrasında çok sevdiği ve hoşlandığı kadın olan Harleen’i kaybetme noktasına gelir.

Kendisinin aslında bu kadar kötü olmadığını, bu olaylarla ilgisi olmadığını söylemeye ve onu inandırmaya çalışır. Rajveer’in bundan sonraki hayatı tamamen sevdiği kadına karşı kendisini ispatlamakla geçer. Harleen ise onu gerçekten sevdiği için inanmak ama bir yandan da bu tehlikelerin içinde olmamak ister. Peki Rajveer, Harleen’i ikna etmeyi başarabilecek mi?

Editörün Düşüncesi

Hint filmleri çok ama çok abartılı filmlerdir. Ancak hep senaryolarıyla ön plana çıkarlar. Fakat, ben senaryoya ek olarak, garip bir izleme tutkusuyla Hint filmleri izlerim. Bu filmde de abartı ön plana çıkıyor. Ancak, ben izlerken fazlasıyla keyif aldığım için önermek istedim. Belki de koyu bir Katrina Kaif hayranı olduğum içindir.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

İyi Seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :