img
Home / Dram / Beasts of No Nation (2015)

Beasts of No Nation (2015)

/
155 Views

Beasts of No Nation

Orjinal Adı: Beasts of No Nation

Beasts of No Nation IMDB Puanı: 7.7/10

Yapım Yılı: 2015

Filmin Süresi: 2 Saaat 17 Dakika – 137 Dakika

Gösterim Tarihi: 3 Eylül 2015

Bütçe: 6.000.000$

Yaş Sınırı: 18+

Yönetmen: Cary Joji Fukunaga

Senarist: Cary Joji Fukunaga – Uzodinma Iweala

Müzikler: Nunu Kane

Oyuncular: Idris ElbaAbraham AttahKurt EgyiawanAma K. Abebrese

Filmin Konusu

Bir aile iç savaş yüzünden darmadağın olur. Ailenin Batı Afrikalı çocuğu Agu (Abraham Attah) paralı askerler birliğine katılmak zorunda kalacak ve artık o sadece bir çocuk olmayacaktır. Agu artık bir çocuk askerdir.

Editörün Düşüncesi

Beasts of No Nation adlı Netflix filminin yönetmen koltuğunda Cary Joji Fukunaga otururken başrol oyunculuklarını Idris Elba ve Abraham Attah üstlenmiştir.

Filmin konusunda çocuklar olunca insan ister istemez filme dahil oluyor. Film beni içine çekmeyi başardı ve gerçekten sonuna kadar bırakmadı. Filmden hiç kopmadım diyebilirim.

Bir çocuğun asker olma hikayesi konulu Beasts of No Nation adlı filmin senaryosunun üzerine biraz daha gidilmiş olsaydı bu film gerçekten muazzam diyebileceğimiz ve herkesin birbirine önereceği filmlerden biri olabilirmiş.

Ben filmi beğendim. İzlerken gerçekten etkilendiğimi söyleyebilirim. Filmde çok üzücü durumlar ile karşılaşacaksınız ve açıkçası sizleri de bu olaylar örgüsü derinden etkileyebilir.

Filmde çocuk oyucular göreceksiniz ve bence bu minikler gerçekten işlerini bu yaşlarını rağmen layığıyla yapmayı başarmış oyunculardır.

Filmi ben beğendim sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum. Filmin eksikleri var evet ama kesinlikle izlemeye değer bir film. Filme yapılan olumsuz yorumlara bakmadan bence filmi izlemeli ve yorumu siz yapmalısınız.

Ben izleyen büyük bir çoğunluğun filmden sıkılmayacağını düşünüyor ve yine büyük bir çoğunluğun filmde bulunan hatalara rağmen filmi beğeneceğini düşünüyorum. Bu yüzden Beast of No Nation adlı filmi buraya bırakıyorum ve bir izleyin diyorum.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 8/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :