Hit enter after type your search item
img
Home / Dram / Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (2010 – 2019)

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (2010 – 2019)

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi IMDB Puanı: 8.7/10

Dizinin Süresi: 1 Saat 30 Dakika – 90 Dakika

Yapım Yılı: 20102019

Yaş Sınırı: 7+

Kaç Sezon: 4 Sezon

1.Sezon: 38 Bölüm
2.Sezon: 31 Bölüm
3.Sezon: 27 Bölüm
4.Sezon: 9 Bölüm

Müzik: Pilli Bebek

Yönetmen: Serdar AkarDoğan Ümit Karaca

Senarist: Ercan Mehmet Erdem

Oyuncular: Erdal BeşikçioğluFatih Artmanİnanç KonukçuBerkan ŞalSezin AkbaşoğullarıNejat İşlerHazal Kaya

Dizinin Konusu

Behzat Ç. (Erdal Beşikçioğlu) polis akademisinden mezun olmuş ancak herkes meslekte yükselirken Behzat hep olduğu yerde saymıştır.

Behzat Cinayet Masasında görevlidir. Behzat’ın meslekte yükselememesinin en büyük sebebi kanunları yok sayıp suçluları kendi vicdanına göre cezalandırmasıdır.

Behzat’ın samimi bir kişiliği vardır ancak hayatında yaşadığı bazı travmalardan dolayı insanları güvenememektedir. Behzat’ın hayatta en çok değer verdiği kişi ise kızı olan Berna (Hazal Kaya)’dır.

Editörün Düşüncesi

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Akar ve Doğan Ümit Karaca otururken dizinin başrol oyunculuğunu Erdal Beşikçioğlu üstlenmektedir.

Ankara ağzı ile ilgileri üzerine çekmiş olan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi samimi tavırları ile büyük bir ivme kazanmayı başarmıştır. Dizideki argo ağızlar ve espriler gerçekten çok iyi kurgulanmış.

Dizi yerli dizi izlemeyen birçok kişinin bile dikkatini çekmeyi başarmış hatta o kesime kendini sonuna kadar izlettirmiştir. Türkiye Dizi Tarihinin en iyi dizilerinden bir tanesi olduğunu düşündüğüm bu diziyi izlemediyseniz bence vakit kaybetmeden izlemeye başlamalısınız.

Kesinlikle sizi sıkmayacak zaman zaman çok güldürüp yeri geldiğinde ise sizleri duygulandıracaktır. Dizide Erdal Beşikçioğlu’nun ön plana çıkarılması gerçekten diziyi çok keyifli hale getirmiş. Erdal Beşikçioğlu bu rolünün üstesinden her bölümde başarıyla gelmiş ve bence gerçekten bu rol için en doğru seçim olduğunu kanıtlamıştır.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Diziye Puanım: 10/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :