img
Home / Dizi Önerileri / Ben de Özledim (2013 – 2014)

Ben de Özledim (2013 – 2014)

/
201 Views

Ben de Özledim

Ben de Özledim IMDB Puanı : 8.2/10

Yapım Yılı : 20132014

Dizinin Süresi : 1 Saat 15 Dakika – 75 Dakika

Kaç Sezon : 1 Sezon

1.Sezon : 13 Bölüm

Yapımcı : Onur ÜnlüFunda Alp

Müzik : Taner YücelAhmet K. BilgiçOkan Kaya

Yönetmen : Onur Ünlü – Erkan Tunç

Senarist : Burak Aksak

Oyuncular : Ali Atay Serkan KeskinOsman SonantSera TokdemirEzgi ÇelikCihan Ercan – Burak Aksak – Onur Ünlü – Gülce OralAhmet Mümtaz TaylanCengiz BozkurtSarp AydınoğluNadir Sarıbacak

Dizinin Konusu

Leyla ile Mecnun dizisi aniden yayından kaldırılır ve dizinin yapımcısı Funda ve yönetmen Onur durumu oyunculara açıklamak zorunda kalırlar. Ekip birbiriyle çalışmayı çok seviyordur ve artık bunun sonuna gelinmiştir.

Durumu kabullenemeyen ekip kabullenmesi zorda olsa artık işsiz kalmıştır. Ali dizideki Mecnun karakterinin, Serkan dizideki İsmail Abi karakterinin, evli ve çocuk babası olan Osman dizideki Yavuz, Cengiz aynı şekilde Erdal Bakkal ve Ahmet herkesin babası gibi olduğu İskender karakterinin etkisinden çıkamamıştır.

Herkes hala Leyla ile Mecnun’daki gibi  hareketler sergilemektedir. Bu durum ekibi gündelik hayata alışma konusunda zorlayacaktır.

Ekip Leyla ile Mecnun‘un senaristi Burak’a giderler ve aynı ekip ile yeni bir dizi yazmasını isterler. Burak üç yıldır sadece Leyla ile Mecnun’u yazdığı için aklında hiç bir yeni proje belirmemiştir, zaten bunu düşünmeye de fırsatı olmamıştır.

Ekip şapkasını önüne ve kara kara ne yapacaklarını düşüneceklerdir.

Editörün Düşüncesi

Ben de Özledim kaliteli olduğunu düşünüyorum, bana göre final için çok acele edildi. Bu ekip çok ama çok daha iyi şeyler yapabilirdi ki bunu Leyla ile Mecnun’da hepimiz görmüştük.

Ani bir bitişin ardından tekrar tırmanma çabaları vardı bu diziyle birlikte. Düşünülmeden yapıldığına inanıyorum bu dizinin. Biraz daha sabır olsaydı 2. sezon 3. sezon uçar giderdi. Çünkü kadro çok kaliteli, her biri ayrı ayrı dizideki yanlışları göreceklerdi ve her bölüm bu yanlışlar kapanacaktı.

Akıllardan çıkmayacak bir dizi bizleri bekliyordu fakat erken son buldu. 13 bölüm süren Ben de Özledim yinede izlenmeye değer dizilerden bir tanesidir. İzlemeyen arkadaşlara izlemesini öneririm.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Diziye Puanım: 7.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :