Hit enter after type your search item
img
Home / Dram / Benden Bu Kadar – As Good as It Gets (1997)

Benden Bu Kadar – As Good as It Gets (1997)

Film Önerileri: Benden Bu Kadar - As Good as It Gets İzle

Orjinal Adı: As Good as It Gets – Benden Bu Kadar

Benden Bu Kadar IMDB Puanı: 7.7/10

Yapım Yılı: 1997

Filmin Süresi: 2 Saat 19 Dakika – 139 Dakika

Gösterim Tarihi: 20 Mart 1998

Bütçe: 50.000.000$

Hasılat: 314.178.011$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: James L. Brooks

Senarist: Mark Andrus – James L. Brooks

Müzikler: Hans Zimmer

Oyuncular: Jack NicholsonHelen HuntGreg KinnearCuba Gooding Jr.Skeet UlrichShirley KnightYeardley SmithLupe Ontiveros

Benden Bu Kadar Film Konusu

Benden Bu Kadar filmi Romantik komedi türünde olup, kült filmler arasında yerini almayı başarmıştır. Filmin ana karakteri olan Melvin Udall karakteri bakımından oldukça zor bir insandır. Obsesif kompulsif rahatsızlığa sahip olan bununla birlikte çok üstün yeteneklere de sahip olan Udall çok başarılı bir yazardır.

New York’lu ünlü, zengin ve bir çok kötü özelliğe sahip olan yazarı Udall’ın çevresinde kimse onu sevmese de okuyucuları fazlasıyla hayrandır. Ancak yaşadığı korkular nedeniyle dış kapıyı dört kez kapamaktadır. 4 kere daha kitlenme imkanı olsa onu da yapacak derecede korkmaktadır. Yahudi ve siyahi insanlardan oldukça nefret etmektedir. Bu nefreti öyle üst seviyededir ki bunu kimseden saklama gereği bile duymaz.

Greenwich Village’da yaşamaktadır. Buradaki komşularıyla çok yakın bir ilişki içinde değildir. Simon adında bir eşcinsel komşusu olduğunu biliyordur. Bir gün bu komşusu bir saldırıya uğrar ve hastaneye kaldırılır. Ona en yakın durumda olan Udall ise ona yardım etmek zorunda kalır. Ancak bu yardımla birlikte Udall’ın hayatı asla eskisi gibi olmayacaktır.

Editörün Düşüncesi

Romantik komedi filmleri arasında adını altın harflerle yazdırmış bir film olan As Good as It Gets , gerçekten farklı senaryosu ve müthiş duygu aktarımıyla ön plana çıkıyor. Son derece akıcı bir film, keyifle izleyeceğiniz muhteşem bir romantizm filmi arıyorsanız ‘As Good as It Gets ‘ tam size göre…

Benim Bu Filme Puanım: 8.5/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :