Film Önerileri: Benden Bu Kadar - As Good as It Gets İzle

Orjinal Adı: As Good as It Gets – Benden Bu Kadar

Benden Bu Kadar IMDB Puanı: 7.7/10

Yapım Yılı: 1997

Filmin Süresi: 2 Saat 19 Dakika – 139 Dakika

Gösterim Tarihi: 20 Mart 1998

Bütçe: 50.000.000$

Hasılat: 314.178.011$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: James L. Brooks

Senarist: Mark Andrus – James L. Brooks

Müzikler: Hans Zimmer

Oyuncular: Jack NicholsonHelen HuntGreg KinnearCuba Gooding Jr.Skeet UlrichShirley KnightYeardley SmithLupe Ontiveros

Benden Bu Kadar Film Konusu

Benden Bu Kadar filmi Romantik komedi türünde olup, kült filmler arasında yerini almayı başarmıştır. Filmin ana karakteri olan Melvin Udall karakteri bakımından oldukça zor bir insandır. Obsesif kompulsif rahatsızlığa sahip olan bununla birlikte çok üstün yeteneklere de sahip olan Udall çok başarılı bir yazardır.

New York’lu ünlü, zengin ve bir çok kötü özelliğe sahip olan yazarı Udall’ın çevresinde kimse onu sevmese de okuyucuları fazlasıyla hayrandır. Ancak yaşadığı korkular nedeniyle dış kapıyı dört kez kapamaktadır. 4 kere daha kitlenme imkanı olsa onu da yapacak derecede korkmaktadır. Yahudi ve siyahi insanlardan oldukça nefret etmektedir. Bu nefreti öyle üst seviyededir ki bunu kimseden saklama gereği bile duymaz.

Greenwich Village’da yaşamaktadır. Buradaki komşularıyla çok yakın bir ilişki içinde değildir. Simon adında bir eşcinsel komşusu olduğunu biliyordur. Bir gün bu komşusu bir saldırıya uğrar ve hastaneye kaldırılır. Ona en yakın durumda olan Udall ise ona yardım etmek zorunda kalır. Ancak bu yardımla birlikte Udall’ın hayatı asla eskisi gibi olmayacaktır.

Editörün Düşüncesi

Romantik komedi filmleri arasında adını altın harflerle yazdırmış bir film olan As Good as It Gets , gerçekten farklı senaryosu ve müthiş duygu aktarımıyla ön plana çıkıyor. Son derece akıcı bir film, keyifle izleyeceğiniz muhteşem bir romantizm filmi arıyorsanız ‘As Good as It Gets ‘ tam size göre…

Benim Bu Filme Puanım: 8.5/10

İyi Seyirler


Paylaşmaya Ne Dersin?

Ne Düşünüyorsun?

Peh! Peh!
4
Peh!
Tırt Tırt
18
Tırt
Ha ha ha! Ha ha ha!
16
Ha ha ha!
İzlenir! İzlenir!
14
İzlenir!
Puf! Puf!
12
Puf!
LOL LOL
10
LOL
Ben Aşık Oldum! Ben Aşık Oldum!
8
Ben Aşık Oldum!
Yohamuğa! Yohamuğa!
4
Yohamuğa!
You Will Never Walk Alone! You Will Never Walk Alone!
18
You Will Never Walk Alone!
BigBoss

Film ve dizi hayranı biri bu işi ancak hobi olarak yapabilirdi, bende naçizane bunu yapıyorum. Sizin için izlemediğim veya beğenmediğim filmi yada diziyi önermemeye özen gösteriyorum. Yardımcı olacağım bir şey olursa iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin...

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir