Hit enter after type your search item
img
Home / Film Önerileri / Bir Bilsen – The Half of It (2020)

Bir Bilsen – The Half of It (2020)

Film Önerileri: The Half of It Netflix

Orjinal Adı: The Half of It – Bir Bilsen

Bir Bilsen IMDB Puanı: 7.0/10

Yapım Yılı: 2020

Filmin Süresi: 1 Saat 44 Dakika – 104 Dakika

Gösterim Tarihi: 1 Mayıs 2020

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Alice Wu

Senarist: Alice Wu

Müzikler: Anton Sanko

Oyuncular: Leah LewisDaniel DiemerAlexxis LemireWolfgang NovogratzCollin ChouBecky Ann BakerEnrique MurcianoCatherine CurtinAlec TincherBonnie Flannery

Film Konusu

The Half of İt filmi, iki arkadaşın aynı kıza traji komik bir şekilde aşık olmasını konu ediniyor. Sevdiği kızı etkileyebilmesi için tamamen samimi ve saf bir şekilde arkadaşına yardım etmek isteyen gencin, nasıl olduğunu anlayamadığı bir şekilde o kızdan hoşlanmaya başladığını fark eden kızın hikayesini anlatıyor.

Ellie Chu adındaki bu utangaç kız, derslerinde oldukça başarılı ve okulun parmakla gösterilen nadir öğrencilerinden biridir. Ancak bu başarısını bir türlü ikili ilişkilerine yansıtamaz ve bu yüzden her şeyi kendi içinde yaşamaya alışmıştır. Okulda popüler olan ve her kızın dikkatle göz süzdüğü Paul, çok yakışıklı olduğu gibi okulun da futbol takımında olması nedeniyle oldukça ön planda bir gençtir.

Paul, kendisi gibi okulda fenomen olmuş ve göz önünde olan bir kızı ayarlamak ister. İkisi de popüler oldukları için bu Paul için oldukça zor bir durumdur ve nasıl yapacağını bir türlü bulamaz. Bunun için Ellie Chu’dan yardım ister. Paul’e yardım etmeye başlayan Ellie, hiç fark etmediği bir gerçeğin gün yüzüne çıkmasıyla şaşırır.

Editörün Düşüncesi

Filmi ilk çıktığında izlemek için eklemiştim, ancak şuan izleyebildim. Öncelikle filmdeki çekim kalitesi ve yönetmenin romantizmi ele alış şekline bayıldım. Kesinlikle sürükleyici eğlenceli bir hava olduğunu söyleyebilirim filmde. Orjinal Netflix yapımı olması ayrı bir heyecan katıyor tabi. Eğer romantik komedi filmleri seviyorsanız izlemenizi öneririm.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :