img
Home / Bilim Kurgu / Bird Box (2018)

Bird Box (2018)

/
208 Views

Bird Box

Orjinal Adı: Bird Box

IMDB Puanı: 6.6/10

Yapım Yılı: 2018

Filmin Süresi: 2 Saat 4 Dakika – 124 Dakika

Gösterim Tarihi: 12 Kasım 2018

Yaş Sınırı: 18+

Yönetmen: Susanne Bier

Senarist: Eric HeissererJosh Malerman

Müzikler: Ben Lester

Oyuncular: Sandra BullockTrevante RhodesJohn MakovichSarah PaulsonRosa SalazarDavid Dastmalchian

Filmin Konusu

Uğursuz bir varlık bir bakışı ile insanları deliye döndürmektedir. Bu varlık dünya nüfusunu azaltmıştır. Malorie (Sandra Bullock) ve iki çocuğu bilinmeyen bu varlıkla yüzleşmek zorunda kalacak ve tehlikeli bir yolculuğa çıkacaklardır.

Bu yolculuk sırasında Malorie ve iki çocuğu güvende olabilecekleri bir yere sığınmalıdırlar ve ne olursa olsun gözlerine bağladıkları bağı çıkarmamalıdırlar. Tehlikeli yolculukta yapacakları en ufak bir hata ölümlerine sebep olabilecek derecede büyük önem taşımaktadır.

Bu yolculukta gizemli varlık adım adım Malorie ve iki çocuğunu takip edecektir.

Editörün Düşüncesi

Bird Box filminin yönetmen koltuğunda Susanne Bier otururken filmin başrol oyunculuğunu Sandro Bullock üstlenmektedir.

Filmde bakarsan ölürsün teması ele alınmış ve bence senaryo bakımından çok başarılı ve çok özgün bir senaryo olmuş. Bazı eksiklerin olduğunu düşünüyorum ve aslında bundan eminim. Benim gibi bir çok kişi bu eksikleri görmüştür.

Filmin eksik yanları da tamamlanmış olsaydı gerçekten akıllardan uzun süre çıkmayacak bir film olacaktı ve bu film efsane filmler arasına adını yazdırabilecek bir film olabilirdi.

Tüm bu eksiklere rağmen senaryosu ve muhteşem oyunculukları ile izlemeye değer bir film olmuş. Ortalama bir film demek çokta doğru bir tabir olmayabilir, film ortalamanın biraz daha üzerinde diye düşünüyorum.

Filmi çok beğenenler olacaktır eminim, fakat bunların yanı sıra benim gibi filmi ortalamanın biraz daha üzerinde bulacak bir çok kişide olacaktır. Film için yazılmış kötü yorumlara aldanmayın diyorum ve izleyip kararınızı kendiniz verin diyorum.

Beğendiğim ve heyecanla izlediğim Bird Box adlı filmi izlemeden geçmeyin diyorum.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 7/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :