Hit enter after type your search item
img
Home / Bilim Kurgu / Black Mirror: Bandersnatch (2018)

Black Mirror: Bandersnatch (2018)

Black Mirror: Bandersnatch

Orjinal Adı: Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch IMDB Puanı: 7.2/10

Yapım Yılı: 2018

Filmin Süresi: 1 Saat 30 Dakika – 90 Dakika

Gösterim Tarihi: 28 Aralık 2018

Yaş Sınırı: 18+

Yönetmen: David Slade

Senarist: Charlie Brooker

Müzikler: Eurythmics

Oyuncular: Fionn WhiteheadWill PoulterCraig ParkinsonAlice Love

Filmin Konusu

1984 yılında genç bir yazılımcı olan Stefan (Fionn Whitehead) fantastik bir roman olan Bandersnatch’ten ilham alınarak uyarlanan bir oyun üzerinde çalışmaktadır. Stefan, demo halinde olan bu oyunu büyük bir oyun şirketine satmayı başaracaktır.

Stefan geçmişte yaşamış olduğu travmatik olaylardan dolayı tedavi görmüştür. Bunların sonucunda Stefan bilgisayar oyunu ile gerçekliği sorgulamaya başlayacaktır. Stefan hareketlerinin başkaları tarafından kontrol edildiğini düşünecektir.

Editörün Düşüncesi

Black Mirror: Bandersnatch adlı filmin yönetmen koltuğunda David Slade otururken filmin başrol oyunculuğunu Fionn Whitehead üstlenmektedir.

Filmin yorumlarını okuduğumda birçok kişinin filmi anlamadığını ve beğenmediğini gördüm. Film kişiden kişiye farklılıklar gösterebilecek türden bir film olmuş. Black Mirror: Bandersnatch adlı filmi izlerken başka bir şey ile ilgilenmemeniz gerekiyor bana kalırsa, filmin ipinin ucunun kaçırılmaması gerekiyor bana kalırsa. Pür dikkat izlendiği takdirde birçok kişinin filmi beğeneceğini düşünüyorum.

Fionn Whitehead filmde yine oyunculuğunu konuşturmuş ve rolünün üstesinden başarıyla gelmiştir. Ben filmi beğendim ve beğeneceğinizi düşündüğüm için Black Mirror: Bandersnatch adlı Netflix filmini buraya bırakıyorum ve yorumlara aldırış etmeden izlemenizi tavsiye ediyorum.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 8.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :