img
Home / Aksiyon / Boss Level (2020)

Boss Level (2020)

Boss Level İzle

Orjinal Adı: Quello Che Non ti Uccide

Boss Level IMDB Puanı:6,9/ 10

Yapım Yılı: 2020

Filmin Süresi: 1 Saat 40 Dakika

Gösterim Tarihi: 5 Mart 2021

Bütçe: 45.000.000$

Hasılat: 174.600$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Joe Carnahan

Senarist: Chris BoreyEddie Borey – Joe Carnahan

Müzikler: RJ BenninghoffBecki BluefieldFinely Duncan

Oyuncular: Frank GrilloMel GibsonNaomi WattsWill SassoAnnabelle WallisSheaun McKinneySelina LoMichelle YeohKen JeongMeadow Williams

Boss Level Fragmanı

Filmin Konusu

Yarının Sınırında filminde gördüğümüz olay döngüsünün bir benzerine Boss Level filminde şahit olacaksınız. Özel kuvvetlerden emekli olan subay Frank Grillo(Roy Pulver), aynı günü döngü halinde yaşamaktadır. Her günün sonunda ölüp, yeniden aynı güne uyanmaktadır. Bu durumu artık fark etmeye başlayan Roy Pulver nedeninin araştırmaya başlayacak ve ölümünü engellemeye çalışacaktır.

Editörün Düşüncesi

Yeni dönemin revaçta uygulamalarından biri olan dijital tv platformlarından HULU orjinal içeriklerini arttırmaya baya kararlı görünüyor. 2020 yılında istihbaratını aldığımız Boss Level filmi pandemiden ötürü ertelenmişti.  Ancak çekimleri uzun zaman önce tamamlanmış olan film, yayınlanmaya başlandı.

Özellikle oyuncu kadrosu çok iyi olan filmde, zaten en önemli faktör olarak oyunculuklar görünmektedir. Edge of Tomorrow filmiyle hemen hemen aynı şekilde kurgulanmış filmde, konu ve senaryo alanında ayrık durumlar fazlasıyla görünüyor.

Yeni nesil teknolojiiden fazlasıyla yararlanılmış filmde, görsel öğelerde günümüze son derece uygun şekilde kurgulanmış. Xbox ve PlayStation oyunlarından fırlamış grafiksel çalışmalar filmi son derece öne çıkarıyor. Boss Level filminde aksiyon sahnelerinin fazlalığı da kararında uygulanmış ve çok fazla saçmalamammışlar.

Kötü tarafları yok mu? Tabi ki var. Öncelikle benzer kurgudan dolayı Yarının Sınırında filminden esinlenildiği aşikar, ancak bu durumun önüne oyunculukların iyi oluşu geçmiş. Bağlayıcılık konusunda iyi fakat, geçişler ve sürükleyicilikte ara ara kopmalar yaşanıyor.

Benim Bu Filme Puanım: 8.0 / 10

İyi Seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :