Hit enter after type your search item
img
Home / Dizi Önerileri / Breaking Bad (2008-2013)

Breaking Bad (2008-2013)

Breaking Bad

Breaking Bad IMDB Puanı : 9.5 / 10

Yapım Yılı : 2008 – 2013

Dizinin Süresi : 49 Dakika

Kaç Sezon : 5 Sezon

1.Sezon : 7 Bölüm
2.Sezon : 13 Bölüm
3.Sezon : 13 Bölüm
4.Sezon : 13 Bölüm
5.Sezon : 16 Bölüm

Yaratıcılar: Vince Gilligan

Oyuncular: Bryan CranstonAnna GunnAaron PaulBetsy BrandtRJ MitteDean NorrisBob OdenkirkSteven Micheal QuezadaJonathan BanksGiancarlo EspositoJeremiah Bitsui

Dizinin Konusu

Normalde kimya öğretmenliği yaparak ailesiyle mutlu ve huzurlu bir yaşam süren Walter White( Bryan Cranston ), hiç bir insanın duymak istemediği haberi doktordan duyar ve hayatının seyri değişir.

Doktor ileri derece akciğer kanseri olduğunu söyler ve 2 yıl kadar bir ömrü aldığını söyler. Bu durum Walter White için büyük yıkım olur. Ancak normalde insanlar tedavi yolunu seçerken o ailesinin ondan sonra daha iyi bir hayat sürebilmesi için üstün kimya becerilerini bambaşka bir şekilde kullanmaya karar verir. Uyuşturucu üretmek!

Ürettiği bu uyuşturucuyu satarak ailesi için geleceğe hazırlanma fırsatı yaratmak isteyen Walter, akıl almaz derecede büyür. Ve kendisini öğretmenlikten bulunduğu bölgenin en çok tercih edilen uyuşturucu üreticisi olarak bulur.

Editörün Düşüncesi

Hikaye gerçekten içinde komedi ögelerinden tutunda, aksiyon ögelerine kadar bir çok parçayı bir arada bulunduran bir şekilde kurgulanmış. Dizinin senaryosundaki ilginçlikler zaten daha ilk bölümden izleyiciyi alıp götürüyor.

Dram üzerine de içerisinde çok fazla faktör barındıran Breaking Bad dizisi, izleyiciyle buluştuktan sonra büyük yankı uyandırdı. Ve IMDB puanından da anlaşılacağı üzere gerçekten izleyiciden hak ettiği beğeniyi topladı.

En iyi yabancı dizi önerileri listesinde baş sıralarda bulunan bu diziyi henüz izlemediyseniz, hemen izleyin.

Dahi Walter’ın hikayesini kesinlikle kaçırmayın…

Benim Bu Diziye Puanım: 9.5/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :