Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Bright (2017)

Bright (2017)

Bright

Orjinal Adı: Bright

Bright IMDB Puanı: 6.3/10

Yapım Yılı: 2017

Filmin Süresi: 1 Saat 57 Dakika – 117 Dakika

Gösterim Tarihi: 22 Aralık 2017

Bütçe: 90.000.000$

Hasılat: Bulunamadı

Yaş Sınırı: 18+

Yönetmen: David Ayer

Senarist: Max Landis

Müzikler:  MigosMarshmello

Oyuncular: Will SmithJoel EdgertonNoomi RapaceLucy FryÉdgar Ramirez

Filmin Konusu

Dünya üzerinde fantastik yaratıklar ve insanlar artık bir arada yaşamaya başlamıştır. Daryl Ward (Will Smith) Los Angelas Polis Departmanı’nda görev alan bir polis memurudur. Daryl Ward, ilk ork polis olan Nick Jakoby (Joel Edgerton) ile ortak çalışmaya mecbur kalmıştır.

Bir görev esnasında karşılaştıkları genç elf ve sihirli değneği herkesin hayatını ters düz edecektir, bu sihirli değneğin peşinde kötü adamlarda olacaktır.

Editörün Düşüncesi

Bright adlı filmin yönetmen koltuğunda David Ayer otururken filmin başrol oyunculuklarını Will Smith ve Joel Edgerton gibi usta isimler üstlenmiştir.

Öncelikle filmin müziklerinin çok hoşuma gittiğini söylemeliyim, gerçekten çok beğendim ve çok hoş buldum kullanılan müzikleri. Bunların yanı sıra filmin oyuncu kadrosu beni izleyin diyen türden bir kadro. Will Smith’i gördüm ve izlemeye karar verdim desem daha doğru olabilir. Büyük ilgi ve hayranlıkla takip ettiğim Smith yine bu filmde de hünerlerini sergilemiş ve filmi taşımış diye düşünüyorum.

Senaryosu bakımından beğendiğim ve başarılı bulduğum bir film ve bana kalırsa verilen IMDB puanını bu filme yakıştıramadım biraz daha yukarıda olmasını beklerdim. Filme ait bolca kötü yoruma rastladım ve birçok yorumun abartılarak yazıldığını düşünüyorum.

Filmden daha iyisi çıkabilirmiş ama yinede vasat bir film demek doğru gelmiyor bana. Gayet izlenebilir ve sürükleyici bir film bence. Eksikleri var olmasaymış çok daha iyi bir film olurmuş ama tüm bu eksiklerine rağmen bence izlenmeye değer bir film.

Bright adlı filmi daha izlemediyseniz bence kötü yorumlara aldırış etmeden bir izleyin ve yorumu kendiniz yapın derim.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :