img
Home / Aksiyon / Cehennem Melekleri 2 (2012)

Cehennem Melekleri 2 (2012)

/
179 Views

Cehennem Melekleri 2

Orjinal Adı: The Expendables 2

Cehennem Melekleri 2 IMDB Puanı: 6.6/10

Yapım Yılı: 2012

Filmin Süresi: 1 Saat 43 Dakika – 103 Dakika

Gösterim Tarihi: 8 Ağustos 2012

Bütçe: 100.000.000$

Hasılat: 314.975.955$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Simon West

Senarist: Richard WenkSylvester StalloneKen KaufmanDavid AgostoDave Callaham

Müzikler: Felix Cavallere

Oyuncular: Sylvester Stallone – Jason StathamJet LiDolph LundgrenBruce Willis

Filmin Konusu

Cehennem Melekleri 2 (The Expendables) Mr. Church (Bruce Willis)’un liderliğinde yeniden toplanacaktır. Fakat bu kez toplanmalarının sebebi biraz daha duygusal olacaktır. Bir hesaplaşma aralarından birinin ölümüne sebep olmuştur ve Cehennem Melekleriiçin intikam alınması şart olmuştur.

Cehennem Melekleri ekibi yeni katılan arkadaşları ile birlikte hem öldürülen kardeşlerinin intikamını almak hemde ölümcül bir silahı durdurmak için yola koyulurlar.

Editörün Düşüncesi

Film tam bir yıldızlar karması, bakıyorum da kimi ararsak bu filmde bulabiliyoruz sanırım buda filmi en güzel yapan şey bence. Tam bir görsel şölen sunuyor izleyiciye usta oyuncular.

Filmde yine aksiyona ve oldukça fazla dövüş sahnelerine doyacaksınız ve bunlarda izleyiciyi sıkmamaya yetecek kalitede çekilmiş açıkçası. Temposu yüksek bir film olduğunu düşünüyorum. Akıcı bir şekilde seyrediyor film.

Bence birinci filminden daha kaliteli ve daha akıcı bir senaryo olmuş. Belkide birinci film bu filmin hazırlığıydı. Filmde yine eksikler var, fakat bu kadro o açıkları bence kapatıyor.

Her oyuncu ayrı ayrı dünyaya nam salmış usta isimler. Gerçekten hepsi işini layığıyla yapmayı biliyor. Bu filmde de  hepsinin performansını ayrı ayrı beğendim gerçekten, herkes çok başarılı bir iş çıkarmış.

İlk filmi o kadar çok beğendiğimi söyleyemem, kötü bir film değildi ama çokta ısınamamıştım fakat bu film benim beğenimi almayı başardı gerçekten. Oyuncu kadrosu filmin izlenmesi gerektiğinin teminatı diye düşünüyor ve izlemeyen kalmasın diyorum.

Gerçekten akıcı, sürükleyici ve izleyiciyi gerçekten sıkmayan bir film yapmayı başarmışlar. Ben beğendim izleyen bir çok kişinin de benimle aynı fikirde olduğunu ve izleyeceklerin de benim düşünceme katılacağını düşünüyorum.

Cehennem Melekleri 2 Başarılı bir film olmuş, emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 8/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :