Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Cehennem Melekleri (2010)

Cehennem Melekleri (2010)

Cehennem Melekleri

Orjinal Adı: The Expendables

Cehennem Melekleri IMDB Puanı: 6.5/10

Yapım Yılı: 2010

Filmin Süresi: 1 Saat 43 Dakika

Gösterim Tarihi: 3 Ağustos 2010

Bütçe: 80.000.000$

Hasılat: 274.470.394$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Sylvester Stallone

Senarist: Dave Gallaham – Sylvester Stallone

Müzikler: The Georgia Satellites

Oyuncular: Sylvester Stallone – Jason  StathamJet LiDolph LundgrenMickey RourkeEric Roberts

Filmin Konusu

Cehennem Melekleri (The Expandables) kiralık savaş ekibidir. Yeni görevleri Güney Amerika’da bir ülkeye sızıp o ülkenin zalim dikdatörünü devre dışı bırakmaktır.

Cehennem Melekleri timi göreve başlar fakat bu görevlerinde yolunda gitmeyen bir şeyler vardır. Tim oldukça tehlikeli olan bir ihanete uğramıştır. Bu ihanet timin görevini tamamlanmasını engelleyecek. Tim tehlikeli bir oyunla karşı karşıyadır ve bu oyun masum insanların ölümüne sebebiyet verebilecek cinsten bir oyundur.

Tehlikeli mücadelede Cehennem Melekleri timi bir arada tutmaya ve masum insanların ölümüne engel olmaya çalışacaktır.

Editörün Düşüncesi

Filmin kadrosuna baktığımda Sinema Tarihine damga vuracak bir film geliyor demiştim. Bu kadrodan hayatta kötü bir iş çıkmaz demiştim ve çıtayı kadroya bakarak çok yüksek tutmuştum.

İzlemeye başladım filmin ilk dakikaları durgun geçti, ortalarını bekledim film dümdüz gidiyordu ve bir kurtarma operasyonu ile bütün sahneleri filmin sonuna sıkıştırmışlar.

Çok başarılı bir kadro, hepsi ayrı ayrı çok usta isimler fakat senaryonun böyle olmasını hiç beklemiyordum. İzlenilebilir bir film, kötü değil ama benim beklentilerimi tam anlamıyla karşılayamadı.

Filmdeki aksiyon sahnelerini çok beğendim gerçekten çok başarılı sahneler çekilmiş keza dövüş sahneleri de öyle ama filmde bir şeyler eksik, tam olmamış yani.

Cehennem Melekleri için izlenmesi gereken filmlerden bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Çok daha iyisi olabilirdi hele ki bu kadro ile ama yinede kötü bir film olduğunu söyleyemem. Sadece bu yıldızlar topluluğundan çok daha fazlasını beklerdim.

Bu yüzden filmi izlemeyenlere önerim kadroya bakıp beklentinizi çok yüksek tutmadan izlerseniz keyif alabileceğiniz bir film. Benim gibi beklentiyi çok yükseklere taşırsanız filmin yarısına kadar ha geldi ha gelecek diye bekleyip durursunuz.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :