img
Home / Aksiyon / Cehennem Melekleri Serisi Hakkında Merak Edilenler

Cehennem Melekleri Serisi Hakkında Merak Edilenler

/
216 Views

Sylvester Stallone, Jason Statham, Mel Gibson, Bruce Willis gibi bir çok ünlü ismi bir araya getiren Cehennem Melekleri Serisi ile ilgili merak edilen tüm bilgileri bir araya getirdik… Serinin üç filmi içinde ilginç bilgiler sunacağımız yazımızda aynı zamanda Cehennem Melekleri 4 Çekilecek mi? sorununda yanıtına yer vereceğiz.

Cehennem Melekleri Serisi İlginç Bilgiler

  • Bruce Willis’e bir rol için günlük 750.000$ para teklif edilmiş ancak kendisi 1 milyon dolar talep ettiği için bu karardan vazgeçilmiştir.
  • Mel Gibson’a serinin yönetmen koltuğu teklif edildi ancak kendi talebi üzerine seride oyuncu olarak yer aldı.
  • Bu kadar aksiyon filmleri yıldızı bir arada olurda Jackie Chan nerede? diye soracak olursanız, kendisine başrol değilde, yardımcı rol teklif edildiği için teklifi geri çevirdi.
  • Çekimler esnasında bir patlama sahnesinde dublörlerden biri hayatını kaybetmiştir.

Cehennem Melekleri Nerede Çekildi?

Holywood’un son dönemlerdeki gözde mekanlarından biri olan Bulgaristan ana çekim alanı olarak belirlendi. Arka arkaya iki film olarak düşünülen yapım talep üzerine üçüncüyü de çekince yeniden Bulgaristan tercih edildi. Çekimlerle ilgili ilginç bilgiler ise şöyle;

  • Bulgaristan’a ek olarak New Orleans ve Hong Kong’ta da çekimler yapıldı
  • Balkanlarda yapılan çekimlerde çekim ekipleri doğal güzellikler arasında çok sayıda kamp yeri kurarak çekimleri tamamladı.
  • Cehennem Melekleri çekimleri sırasında Osam nehri üzerine film için gerçekten bir köprü inşa edildi. Ve sonra bu bölgede yaşayan halk için orada bırakıldı.

Cehennem Melekleri 4 Ne Zaman?

Cehennem Melekleri serisinin devam edeceğini 2019 yılında filmin ana yapımcı firması Millenium Pictures duyurmuştu. Ancak bu bilgilendirmesine herhangi bir detayda da bulunmamıştı. Ardından filmin yapımcılarından biri Sylvester Stallone ile dördüncü film için anlaşamadıklarını duyurdu.

Sylvester Stallone ise seriden ayrıldığını duyur ve arka arkaya seriden ayrılmalar gerçekleşti. Durum bu haldeyken halen serinin devam edip etmeyeceği konusunda çeşitli söylentiler ortalıkta dolaşıyor ancak gerçek şu ki, Sylvester Stallone’nun olmadığı bir Cehennem Melekleri’ne bu kadar yıldız nasıl bir araya gelecek, hiç sanmıyorum!

Seriyle ilgili diğer bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilir, Film Önerileri – Cehennem Melekleri Serisi yazımızı inceleyebilirsiniz…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :