Hit enter after type your search item
img
Home / Film Önerileri / Cinayet Süsü (2019)

Cinayet Süsü (2019)

Cinayet Süsü

Orjinal Adı: Cinayet Süsü

Cinayet Süsü IMDB Puanı: 7.3/10

Yapım Yılı: 2019

Filmin Süresi: 1 Saat 52 Dakika – 112 Dakika

Gösterim Tarihi: 25 Ekim 2019

Bütçe: Bulunamadı

Hasılat: 2.716.070$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Ali Atay

Senarist: Ali Atay – Aziz KediFeyyaz Yiğit

Müzikler: Ali Atay

Oyuncular: Uğur YücelCengiz BozkurtBinnur Kaya – Feyyaz Yiğit – Mert Denizmen

Filmin Konusu

Cinayet Süsü gizemli bir seri katili yakalamaya çalışan cinayet bürosu ekibinin maceralarını konu ediniyor.

Başkomiser Emin (Uğur Yücel) ve ekibi hiç karşılaşmadıkları bir olay ile karşı karşıya kalmışlardır. Kendilerince çözüm üretecekler fakat bu çözümler çokta doğru yollar değildir. Uyguladıkları çözümler ile başarısızlıklar peş peşe gelecek ve rezil olacaklardır. Birde bu rezilliklerin içine yasak bir ilişki dahil olacaktır.

Editörün Düşüncesi

Cinayet Süsü filminin yönetmen koltuğunda Ali Atay oturmaktadır. Yaratıcılığıyla farkındalık yaratan Ali Atay aynı zamanda film müziğinin ve senaryonun da başta gelen ismidir. Ali Atay gerçekten insanları nereden yakalayacağını ve nelere güleceğini çok iyi analiz edebilen usta bir senarist ve usta bir oyuncudur. Bu yaratıcılığını Ölümlü Dünya adlı filmde de bizlere göstermişti.

Cinayet Süsü filminin oyuncu kadrosuna bakıldığında ise hepimizin yakından tanıdığı bir çok isim ile karşılaşıyoruz ve bu kadro bir film yapmışsa bu film izlenmelidir diyebiliyoruz.

Filmdeki espriler gerçekten çok başarılı ben filmi izlediğimde bütün sinema salonu ile birlikte gülüyorduk hatta haykırıyorduk gülerken. Uğur Yaman, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Binnur Kaya ve Mert Denizmen’in atıldığı macera gerçekten görülmeye değer diye düşünüyorum.

Film daha yeni vizyondan kalktı ve izleyemeyen birçok kişi var. İzleyebildiği ilk fırsatta bu filmi izlemelerini öneriyorum. En ufak bir pişmanlık duyacağınızı sanmıyorum. Ali Atay yine yapacağını yapmış ve tekrar tekrar izlemekten sıkılmayacağımız muazzam bir komedi filmine imza atmış.

Bu film stresinizi alacak ve gülmekten sizleri yerlere yatıracak diyorum.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 9/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :