Film Önerileri: Daha Hızlı Daha Öfkeli - 2 Fast 2 Furious İzle

Orjinal Adı: 2 Fast 2 Furious – Daha Hızlı Daha Öfkeli (Hızlı ve Öfkeli 2)

Daha Hızlı Daha Öfkeli IMDB Puanı: 5.9/10

Yapım Yılı: 2003

Filmin Süresi: 1 Saat 47 Dakika – 107 Dakika

Gösterim Tarihi: 18 Temmuz 2003

Bütçe: 76.000.000$

Hasılat: 236.350.661$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: John Singleton

Senarist: Gary Scott ThompsonMichael BrandtDerek Haas

Müzikler: David Arnold

Oyuncular: Paul WalkerTyrese GibsonEva MendesCole HauserLudacrisThom BarryJames RemarDevon AokiAmaury NolascoMichael EalyJin Au-Yeung

Daha Hızlı Daha Öfkeli Film Konusu

Hızlı ve Öfkeli 2 film halkası müthiş aksiyonuna bu filmde de devam ediyor. Hızın, heyecanın, maceranın, güzel ve seksi kadınların, özellikle de inanılmaz arabaların olduğu, temponun hiç düşmeden filmin sonuna kadar devam ettiği efsanevi film yeni maceraları ile bir kez daha sinema severlerin karşısına çıkıyor. Brian O’Connor kendisini emekli etmiş ve eski hayatını rafa kaldırmıştı. Ancak bu sandığı kadar kolay olmaz.

Kendisi için bir tutku olan sokak yarışlarından bir bağımlı gibi bir türlü kurtulamaz. Bununla birlikte yeraltının o gizli dünyasında ki kirli işlerin de içine girmeden duramaz. Eskiden birlikte olduğu ve pek çok iş yaptığı Roman Pearce ile birlikte bir takım oluşturup bir görev alır.

Miami’li bir tüccar olan Carter Verone’nin yapacağı kirli para nakline müdahale etmek ve onu yakalamak için harekete geçerler. Monica Fuentes adında gizli ve ikili çalışan bir casus ile işbirliği içine girerler. Polislikten ihraç edilen Brian, hayatını yarışlara katılarak idame ettirirken yakalanır ve sicilinin temizlemesi için bu göreve zorunlu tutulur. Artık bunu başarmaktan başka çaresi yoktur.

Editörün Düşüncesi

Hızlı ve Öfkeli serisinin ikinci filmi olmasına rağmen bana göre son derece başarılı bir film. Bu başarıyı kesinlikle film nezdinde düşünmenizi istemiyorum. Bu başarının en büyük sebebi, serinin diğer filmlerinin çok başarılı bir altyapısı kurulmuş.

Tyrese Gibson, Ludacris gibi serinin devamına imzalarına atacak oyuncular bu filmle birlikte hayatımıza katılıyor…

Benim Bu Filme Puanım: 8.0/10

İyi Seyirler…


Paylaşmaya Ne Dersin?

Ne Düşünüyorsun?

Peh! Peh!
8
Peh!
Tırt Tırt
2
Tırt
Ha ha ha! Ha ha ha!
20
Ha ha ha!
İzlenir! İzlenir!
18
İzlenir!
Puf! Puf!
16
Puf!
LOL LOL
14
LOL
Ben Aşık Oldum! Ben Aşık Oldum!
12
Ben Aşık Oldum!
Yohamuğa! Yohamuğa!
8
Yohamuğa!
You Will Never Walk Alone! You Will Never Walk Alone!
2
You Will Never Walk Alone!
BigBoss

Film ve dizi hayranı biri bu işi ancak hobi olarak yapabilirdi, bende naçizane bunu yapıyorum. Sizin için izlemediğim veya beğenmediğim filmi yada diziyi önermemeye özen gösteriyorum. Yardımcı olacağım bir şey olursa iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin...

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir