Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Darbe – Push (2009)

Darbe – Push (2009)

Film Önerileri: Darbe - Push 2009 İzle

Orjinal Adı: Push – Darbe

Darbe IMDB Puanı: 6.1/10

Yapım Yılı: 2009

Filmin Süresi: 1 Saat 51 Dakika – 111 Dakika

Gösterim Tarihi: 29 Mayıs 2009

Bütçe: 38.000.000$

Hasılat: 48.858.618$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Paul McGuigan

Senarist: David Bourla

Müzikler: Neil Davidge

Oyuncular: Colin FordJoel GretschDjimon HounsouDakota FanningRobert TsonosBrandon RheaCamilla BelleNeil JacksonChris EvansCorey StollScott Michael Campbell

Darbe Film Konusu

Darbe filmi orijinal adı ile Push, bilim kurgu türünde olup, çok sıra dışı bir şekilde kurgulanmıştır. Hong Kong’lu bir grup genç sıradan bir hayat sürmektedirler. Ancak Amerikan hükümetinin gizli bir şekilde bir proje üzerinde çalışması o gençlere kadar uzanır. Amerika’nın gizli güçleri karanlık bir operasyon ile bir amaç doğrultusunda Hong Kong’lu gençleri hedef alır ve onlara adeta hayatlarının kabusunu yaşatır.

Bu yetkililer onları sırf kendi çıkarları için geliştirmek üzerine planladıkları birer silaha dönüştürmek istemektedirler. Yetkililer üzerinde alıştığı proje sadece o gençleri değil tüm insanlığı ilgilendirmektedir. Bu proje kapsamında insanların düşüncelerine ulaşıp, onları istedikleri gibi kontrol etme gücüne sahip olacaklardı.

Bu projeye Alyssa English adını vermişlerdi. Hong Kong’lu gençler de öncelikle kendilerini bu durumdan kurtulmak için güçlerini birleştirmek zorunda olduklarının farkına varmışlardı. Artık hedeflerinde neyin olduğunu biliyorlardı ve Alyssa English sistemine ulaşmak için tüm yolları denemekten başka çareleri yoktu. Ancak bu şekilde önce kendilerini ardından da insanlığı kurtarabilirlerdi. Birlikte savaşarak bu gizli operasyonu yok etmek için harekete geçerler.

Editörün Düşüncesi

Şimdiki dönemimizin en iyi fantastik filmlerinde öne çıkan oyuncularının ilk denemelerinden olan Darbe filmi izlenebilir derece bir film. X-Men kırması gibi görünen bir film olarak karşımıza çıkıyor. Çok başarılı olmasa da izlenmeyi hak ediyor diyebilirim.

Benim Bu Filme Puanım: 7.0/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :