Hit enter after type your search item
img
Home / Dizi Önerileri / Dark (2017-2020)

Dark (2017-2020)

Dizi Önerileri: Dark İzle

Orjinal Adı: Dark

Dark IMDB Puanı : 8.7 / 10

Yapım Yılı : 2017 – 2020

Dizinin Süresi : 1 Saat

Kaç Sezon : 3 Sezon

1.Sezon: 10 Bölüm

2.Sezon: 8 Bölüm

3.Sezon: Belirtilmedi

Yaratıcılar: Baran bo OdarJantje Friese

Oyuncular: Karoline EichhornLouis HofmannJördis TriebelMaja SchöneStephan KampwirthTamar PelzigOliver MasucciAndreas PietschmannMoritz JahnDeborah KaufmannChristian HutchersonLisa VicariPaul LuxGina StiebitzWill BeinbrinkDaan Lennard LiebrenzMark WaschkeCarlotta von FalkenhaynLeopold Hornung

Dark Dizi Konusu

Dark filmi daha doğrusu dizisi son zamanlarda yapılan ve çok karmaşık bir konuya sahip olan dizidir. Şu anda iki sezonu tamamlanan ve üçüncü sezonu için gün sayan dizi kısa sürede oldukça etkili bir izlenim bıraktı. Dizinin konusu oldukça ilginç ve adeta beyin yakan türden olup, izledikçe çok derinlere giriyor be kafanız allak bullak olabiliyor.

Almanya’nın küçük bir kasabasında bulunan nükleer santralden kaynaklı olarak büyük bir enerji açığa çıkar. Bu enerji ile birlikte kasabada bulunan bir mağaranın derinliklerinde bir kapı açılır. Bu kapı geçmiş ve gelecek olmak üzere 33 yıl ileri ve geri gidebilme imkanı sunmaktadır. Dünyanın bir döngüden ibaret olduğunu savunan yolcular ile düzeni düzeltmeye çalışan iki grup vardır.

Bunlar olaylara müdahale etmeden küçük dokunuşlar ile var olan yanlışı düzeltmek için çaba göstermektedir. Aslında olmayan birilerinin başka zamanda başka bir insan olarak yer alması işleri iyice karmaşık hale getirmiştir. Bilim kurgu ve geleceğe ufuk açan türde bir dizi olması sebebiyle kısa zamanda büyük bir kitleye ulaşır.

Editörün Düşüncesi

Alman yapımı olmasıyla ilgimi fazlasıyla çekti ve izlediğimde gerçekten çok başarılı bir iş gördüm. 3. sezonu heyecanla beklerken pandemiden dolayı üst üste ertelemeler geldi. Ancak son olarak okuduğum bir yazıya göre 3. sezondan itibaren devam edemeyecek. Diziye geçecek olursak, görüntü yönetmenliğinin başarısımıdır? bilmem ama mükemmel bir yaklaşım olmuş.

Mutlaka izlemeniz gereken bir gizem dizisi olduğunu söyleyebilirim.

Benim Bu Diziye Puanım: 9.0/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :