Hit enter after type your search item
img
Home / Dizi Önerileri / Dizi Önerileri – Elite Dizi İnceleme

Dizi Önerileri – Elite Dizi İnceleme

Bu yazımızda siz değerli dizi tutkunu izleyicilerimizle ELITE isimli dizinin olumlu ve olumsuz yönlerini ele alacağız. Elite dizisi Carlos Montero ve Darío Madrona tarafından Netflix için oluşturulan bir İspanyol gerilim ,gençlik, dram ve web televizyon dizisidir. Dizi kurgusal olup elit bir ortaokul olan Las Encinas’ta geçiyor ve buraya normal şartlarda maddi anlamda girmeleri pek imkanlı olmayan bu 3 genç bursla okula kayıt yaptıran üç işçi sınıfı genç öğrencinin ve kendilerinin tam aksine varlıklı ailelere sahip sınıf arkadaşlarında bulunduğu gençlerin arasındaki olumlu olumsuz ilişkileri etrafında dönüyor.

Dizinin diğer bir özelliği oyuncu kadrosuyla ilgi uyandırması ve oyuncularımız : María Pedraza’yı , Itzan Escamilla , Miguel Bernardeau , Miguel Herrán’ın , Jaime Lorente ,Álvaro Rico , Arón Piper , Mina El Hammani , Ester Expósito , Omar Ayuso ve Danna Paola . Jorge López , Claudia Salas, Georgina Amorós , Sergio Momo ve Leïti Sène yeni sezonlarda da oyuncu ekibi arasında yer aldılar . Daha önce Latin Amerika’da ve tabii ki İspanya’da üretilen veya dağıtılan diğer Netflix çalışmalarında yer alan oyuncuların çoğu burada yer almaktadır. Elite gençlerin dramlarıyla ilgili bütün kavramları ve temaları araştırıyor, ancak klişelerinin daha ileri boyutta ki sorunları ve diğer yönlerini içeriyor. Sonra da siz değerli izleyicilerin beğenisine sunuyor .

Bunlar çok çeşitli cinsel temaları konu edinen bu gençlik dizisi ekranda ki duyguları net olarak yansıtmayı hedef alarak baştan sona çok çeşitli duygu temalarını içerir.

Elite Dizisi

Dizi Önerileri: Elite

Dizimiz yapısal olarak, seri bir gizem dolu dünyasını içeren ileriye dönük bir arsa kullanıyor. Tüm sezonlara iki zaman çizelgesinde yer verildi. İlk sezonu 8 bölümden oluşmakta ve 8 Ekim 2018’de Netflix’te yayımlandı.

Birçok izleyici tarafından diziyi “suçu bir zevk” olarak nitelendiren ve olgun temaların da ekranda hayat bulması , sonrasında ise dizide ki oyunculukları ve yapımı beğeni ile karşılayıp övdüler. 2018 yılı Ekim ayında ki serimiz , 6 Eylül de ki yayınlanan yeni sezonumuz olan ikinci sezon için yenilendi. Daha sonrasında 2019 ağustos da üçüncü bir yeni sezon siparişi verildi. Bu yeni sezon ise 2020 yılının Mart ayının 13 ünde Netflix platform ekranlarında piyasaya sürdüler.

2020 Ocak ayında Netflix, diziyi devam etmesini isteyen destekçilerinden olduğu için dördüncü ve beşinci için yenilenme gerçekleşti.

Elite İlginç Bilgiler

Paola adlı oyuncunun röportajlarda kendisine davet mesajının elektronik posta yoluyla gönderildiği ancak spam mesajları klasörüne düştüğü , için gösteri için seçilme şansını neredeyse kaybettiğini dile getirdi .

Ancak, spam klasörüne düşen mesajı geri aldı ve seçmeler için bir video gönderimi yaptı; oyuncunun dizide ki karakterinin (Lu) Nadia karakteriyle gergin bir konuşma gerçekleştirdiği için hızlı bir oyunculuk sahnesini içeriyordu.

Sahnede Paola , senaristlerinin sevdiği ve o zamanlar da dizide bir slogan haline getirildiği alaycı “sevgilim” alaycı kelimesini (İspanyolca da ” querida” olarak) kullanarak bir nevi reklamını yaptığını söylüyor . 28 Ocak 2020 yılında ki dizinin dördüncü sezonu için yeni bir ana oyuncu kadrosundan oluşacağı gerçekleştirileceği söylendi.

Elite dizisinin IMDB puanı 7,6 olarak gösteriliyor ama eminim daha fazladır. Elite sezonlarında farkındaysanız 8 bölümden oluşmaktadır. Hatta 4.sezon son bölümde tanıtımında şu ifade yer almaktadır.

Cinayetin işlendiği gece de yaşanan olaylar bir bir açığa çıkar .Polis çok sayıda olan görgü tanıklarını sorgular. Üstelik bu tanıklar , birbirlerini suçlamaya hazırdırlar. Diziye puanımız 10/8. IMDB puanı da bizin puanımız ile aynı orandadır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :