Hit enter after type your search item
img
Home / Dizi Önerileri / Doktor House – HOUSE M.D. (2004-2012)

Doktor House – HOUSE M.D. (2004-2012)

Dizi Önerileri: Doktor House İzle

Orjinal Adı: House M.D. – Doktor House

Doktor House IMDB Puanı : 8.7 / 10

Yapım Yılı : 2004 – 2012

Dizinin Süresi : 44 Dakika

Kaç Sezon : 8 Sezon

1.Sezon : 22 Bölüm
2.Sezon : 24 Bölüm
3.Sezon : 24 Bölüm
4.Sezon : 16 Bölüm
5.Sezon : 24 Bölüm
6.Sezon : 22 Bölüm
7.Sezon : 23 Bölüm
8.Sezon : 22 Bölüm

Yaratıcılar: David Shore

Oyuncular: Hugh LaurieOmar EppsRobert Sean LeonardJesse SpencerLisa EdelsteinBobbin BergstromJennifer MorrisonPeter Jacobson Olivia WildeKal PennOdette AnnableCharlyne YiAnne DudekJennifer Crystal Foley

Dizi Konusu

Doctor House dizisi dram türünde olup, ilk kez 2004 yılında ekranlara çıkmıştır. 2012 yılına kadar başarılı bir şekilde FOX kanalında yayınlanan dizi toplamda 177 bölüme ulaşarak büyük bir başarı elde etmiştir. Dizinin yönetmenliği Bryan Singer tarafından yapılmıştır. New Jersey’de bir hastanede çalışan Gregory House, bulaşıcı hastalıklar konusunda uzmandır.

Filmde Doktor House ve 3 kişilik ekibi ile birlikte yaşadıkları konu edinmektedir. Doktor Gregory House çok başarılı operasyonlar yürütse de aldığı aşırı riskler nedeniyle çok eleştirilir ve değişmediği içinde hastaneden kovulur. Nam-ı her yere ulaşan doktoru hiçbir hastane almak istemez. Zaten yapısı gereği asosyal, saplantılı ve genelde huysuz bir de ukala olması da ona iş hayatında hep eksi getirmiştir. Ancak zekası, bilgisi ve tecrübesi de yadsınamaz bir gerçektir.

Doktor House ağrı kesici bağımlısı olan ve pohpohlanmayı seven bir karakterdir. İnsanlarla asosyal bir ilişki içinde olsa da beyzbol izlemek, piyano çalmak gibi özel hobilere sahiptir. Dizide House karakterini Hugh Laurie çok başarılı bir şekilde canlandırmıştır.

Editörün Düşüncesi

Hugh Laurie ismini bir kenara yazarak izlemeye hiç düşünmeden başlamanızı öneriyorum. Gerçekten sizi daha ilk sezondan içine alarak, hayatınıza etki edecek derecede sizi içine alacak bir dizi. Çok fazla bölüm olması bence bir avantaj, bunu negatif algılamayın, çünkü son sezonda dahi sıkıldığım bir kısmı olduğunu hiç sanmıyorum.

Benim Bu Diziye Puanım: 9.5/10

İyi Seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :