img
Home / Aksiyon / El Camino: Bir Breaking Bad Filmi (2019)

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi (2019)

/
135 Views

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi

Orjinal Adı: El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi IMDB Puanı: 7.4/10

Yapım Yılı: 2019

Filmin Süresi: 2 Saat 2 Dakika – 122 Dakika

Gösterim Tarihi: 11 Ekim 2019

Yaş Sınırı: 18+

Yönetmen: Vince Gilligan

Senarist: Vince Gilligan

Müzikler: The Jarmels

Oyuncular: Aaron PaulJesse PlemonsRobert FosterMatt L. JonesBryan CranstonCharles Baker

Filmin Konusu

Jesse Pinkman (Aaron Paul) kaçırılan bir adamdır ve özgürlüğün yollarını bulmaya çalışmaktadır.

Jesse Pinkman kaçırıldığı yerden kaçmanın yolunu bulacak ve kendisine yeni bir hayat kurmak isteyecektir fakat işler istediği gibi gitmeyecektir.

Jesse Pinkman’ın peşini geçmişi bırakmayacak ve Pinkman geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Editörün Düşüncesi

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi Vince Gilligan tarafından yazılıp yönetilmiş ve başrol oyunculuğunu Aaron Paul’un üstlenmiş olduğu bir filmdir.

Breaking Bad adlı diziden uyarlanmış bir film olup beni çok tatmin etmediğini de söylemeliyim. Diziden uyarlanmış film olduğunu duyduğumda dizinin hayranı olarak bu filmi heyecanla izledim beğendim de aslında fakat çok daha iyisini beklerdim.

Filmde tanıdık yüzler görmek gerçekten çok güzel bir duygu. Yine beni diziyi izlediğim zamana geri götürdü. Kaliteli bir yapım olduğunu söyleyebilirim filmdeki aksiyon sahneleri gayet başarılı çekilmiş. İzlenilebilir güzel bir film sadece izlemeyenlere tavsiyem dizi kadar iyi değil o beklentiye girmeden izlemelisiniz yoksa tatmin olmazsınız.

Oyunculuklar için Aaron Paul’un muhteşem oyunculuğu var bir yanda da. Bu adam gerçekten bu rolün hakkını veriyor. Filmdeki aksiyon sahnelerine yakışan hatta filmin tamamına yakışan bir isim.

Filme karşı kötü yorumlar okumuş olabilirsiniz bence bu kişiye göre değişkenlik gösterebilecek bir şey. O yüzden bana kalırsa kimseyi dinlemeyin ve zamanınızı ayırıp bu filmi bir izleyin derim, karar sizin olsun.

Benim beğendiğim ve keyifle izlenilebilecek bir film olduğunu düşündüğüm El Camino: Bir Breaking Bad Filmi‘ni buraya bırakıyorum ve tavsiye ediyorum.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 8/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :