Hit enter after type your search item
img
Home / Animasyon / Film Önerileri – Buz Devri Serisi

Film Önerileri – Buz Devri Serisi

Buz Devri serisi bir döneme damgasını vurmuş animasyon film serisi olarak bilinmektedir. Gerçekten halen çoğu karakteri akıllardaki yerini sapasağlam korumaktadır.

Serinin ilk filminde göreceğimiz palamut peşinde koşan sincabımız Scrat, serinin son filmine kadar palamut’un peşinde olacak… Ayrıca Sit karakteri, belkide oluşturulmuş en iyi çizgi karakter olabilir. Özellikle Türkçe Dublaj’ın çok iyi şekilde kurgulandığı bu karakterde, bizden izler bulabileceksiniz.

Buz Devri Serisi ilk olarak hayatımıza 2002 yılında girmiş ve 2016 yılına kadar sürekli olarak takip ettiğim bir anime seri olmuştur. Her filmini çok ama çok eğlenerek izlediğim seri için, çok ciddi bütçeler ayrılmış, karşılığını da gişede fazlasıyla almıştır…

Serinin Toplam Maliyeti: 429 Milyon Dolar

Serinin Toplam Hasılatı: 3.222.862.279$

Gişe hasılatına baktığınız zaman bile bu film serisinin ne kadar başarılı olduğunu anlayabileceğinizi umuyorum. En iyi animasyon filmler arasında ilk sıralara adını altın harflerle yazdırmış olan Buz Devri serisini mutlaka izlemelisiniz…

Ayrıca can sıkıntınızı giderecek en iyi filmleri arıyorsanız sitemizi ziyaret etmek yararınıza olacaktır…

Buz Devri Film Önerisi – IMDB(7.5)

Buzulların kötü etkileri insanları olduğu kadar hayvanları da büyük ölçüde etkisi altına almıştır. Normal hayatta bir arada göremeyeceğimiz hayvan türleri, bu sefer bir arada olarak hayatta kalmaya çalışacaktır…

Buz Devri 2: Erime Başlıyor Film Önerisi – IMDB(6.8)

Sit, Manny ve Diego buzullardan kurtulup sıcak bir hayatının tadını çıkartmaya karar vermişlerdir… Ancak acaba doğa buna izin verecekmidir?

Buz Devri 3: Dinazorların Şafağı Film Önerisi – IMDB(6.9)

Kahramanlarımızın başına gelen onca felaketten sonra bu seferde karşılarına dinazor belası çıkıyor…

Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor Film Önerisi – IMDB(6.6)

Dünya’nın en sevimli sincaplarından biri olan Scrat, hala palamudunu kovalamaya devam etmektedir… Kahramanlarımız ise, başlarına gelen felaketten sonra sürüden fazlasıyla uzak kalmışlardır. Bu uzaklık kapanacak mı? Kahramanlarımız süreye yeniden katılabilecek mi?

Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Film Önerisi – IMDB(5.7)

Scrat’ın meşhur lanetli palamudu yüzünden, bir takım doğaüstü olaylar tetiklenir ve kahramanlarımızı bulur. Kahramanlarımız bu kargaşadan sıyrılabileceklermidir?

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :