Cehennem Melekleri Serisi aksiyon filmleri ve vurdulu kırdılı filmleri sevenler için mükemmel bir tercih olsa gerek. Sylvester Stallone önderliğinde, Jason Statham, Mel Gibson, Bruce Willis, Jet Li, Arnold Schwarzenegger, Eric Roberts ve daha bir sürü aksiyon yıldızlarının bir araya toplandığı bir film serisi. Bu insanları bir araya toplayarak bir film çekebilmenin ne kadar zor olacağını tahmin etmeniz hiçte zor olamayacaktır.

Bir özel tim ekibi olarak hareket edecek olan yıldızlarımız, hep birlikte birbirinden zorlu görevlerde çarpışacaklardır. Hepsi tek başlarına başrol oyuncusu olarak bilinen yıldızlar devreye girdiğinde hayal edilemeyecek derece iyi dövüş sahneleriyle karşılaşıyoruz. Tabi ki görsel efektler bu durumun baş mimarı ancak gerçekten kendi başlarına da bu hareketleri yapabiliyor olduklarını bilmek filmi izlemek için ekstra bir enerji sağlıyor.

Bu kadar iyi oyuncuyu bir araya getirmekte maliyetli bir iş olmuş. Ancak karşılığı yine de fazlasıyla alınmışa benziyor.

Cehennem Melekleri Serisinin Maliyeti: 270 Milyon Dolar

Cehennem Melekleri Serisinin Gişe Hasılatı: 804.103.926$

Bir daha hepsini aynı karede görebilecekmiyiz? Bundan pek emin olmamakla birlikte yapılan bazı açıklamalar olduğunu biliyoruz.

Cehennem Melekleri Serisi Sıralaması

 • Cehennem Melekleri 1 (2010)
 • Cehennem Melekleri 2 (2012)
 • Cehennem Melekleri 3 (2014)
 1. 1 Cehennem Melekleri Film Serisi - IMDB(6.5)


  Cehennem Melekleri 1, özel timin ilk görevini konu edinmektedir. Bu görevde yolunda gitmeyen durumlar ekibi çok etkileyecektir.. 

 2. 2 Cehennem Melekleri 2 Film Serisi - IMDB(6.6)


  Ekip son olaylardan sonra çok yıpranmıştır. Yeni görevler için çalışmalarını sürdürürlerken ekibe yeni katılan genç üyelerden biri malesef hayatını kaybedecektir. The Expendables grubu için duygusallık hep ikinci plandayken Cehennem Melekleri 2'de birinci plana yerleşir ve bu sefer intikam için savaşırlar.

 3. 3 Cehennem Melekleri 3 Film Serisi - IMDB(6.1)


  Mel Gibson'ın dahil olmasıyla iş çok daha zor bir hal alır. Christmas (Jason Statham) ve Barney (Sylvester Stallone) önderliğindeki özel tim daha önce olmadığı kadar zor bir göreve çıkacaklardır. 

  Bir çok sürprize gebe olan Cehennem Melekleri 3 filminde kimler hayatta kalacak?


Paylaşmaya Ne Dersin?

Ne Düşünüyorsun?

Peh! Peh!
4
Peh!
Tırt Tırt
18
Tırt
Ha ha ha! Ha ha ha!
16
Ha ha ha!
İzlenir! İzlenir!
14
İzlenir!
Puf! Puf!
12
Puf!
LOL LOL
10
LOL
Ben Aşık Oldum! Ben Aşık Oldum!
8
Ben Aşık Oldum!
Yohamuğa! Yohamuğa!
4
Yohamuğa!
You Will Never Walk Alone! You Will Never Walk Alone!
18
You Will Never Walk Alone!
BigBoss

Film ve dizi hayranı biri bu işi ancak hobi olarak yapabilirdi, bende naçizane bunu yapıyorum. Sizin için izlemediğim veya beğenmediğim filmi yada diziyi önermemeye özen gösteriyorum. Yardımcı olacağım bir şey olursa iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin...

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir