Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Film Önerileri – Cehennem Melekleri Serisi

Film Önerileri – Cehennem Melekleri Serisi

Cehennem Melekleri Serisi aksiyon filmleri ve vurdulu kırdılı filmleri sevenler için mükemmel bir tercih olsa gerek. Sylvester Stallone önderliğinde, Jason Statham, Mel Gibson, Bruce Willis, Jet Li, Arnold Schwarzenegger, Eric Roberts ve daha bir sürü aksiyon yıldızlarının bir araya toplandığı bir film serisi. Bu insanları bir araya toplayarak bir film çekebilmenin ne kadar zor olacağını tahmin etmeniz hiçte zor olamayacaktır.

Bir özel tim ekibi olarak hareket edecek olan yıldızlarımız, hep birlikte birbirinden zorlu görevlerde çarpışacaklardır. Hepsi tek başlarına başrol oyuncusu olarak bilinen yıldızlar devreye girdiğinde hayal edilemeyecek derece iyi dövüş sahneleriyle karşılaşıyoruz. Tabi ki görsel efektler bu durumun baş mimarı ancak gerçekten kendi başlarına da bu hareketleri yapabiliyor olduklarını bilmek filmi izlemek için ekstra bir enerji sağlıyor.

Bu kadar iyi oyuncuyu bir araya getirmekte maliyetli bir iş olmuş. Ancak karşılığı yine de fazlasıyla alınmışa benziyor.

Cehennem Melekleri Serisinin Maliyeti: 270 Milyon Dolar

Cehennem Melekleri Serisinin Gişe Hasılatı: 804.103.926$

Bir daha hepsini aynı karede görebilecekmiyiz? Bundan pek emin olmamakla birlikte yapılan bazı açıklamalar olduğunu biliyoruz.

Cehennem Melekleri Serisi Sıralaması

  • Cehennem Melekleri 1 (2010)
  • Cehennem Melekleri 2 (2012)
  • Cehennem Melekleri 3 (2014)

Cehennem Melekleri Film Serisi – IMDB(6.5)

Cehennem Melekleri 1, özel timin ilk görevini konu edinmektedir. Bu görevde yolunda gitmeyen durumlar ekibi çok etkileyecektir..

Cehennem Melekleri 2 Film Serisi – IMDB(6.6)

Ekip son olaylardan sonra çok yıpranmıştır. Yeni görevler için çalışmalarını sürdürürlerken ekibe yeni katılan genç üyelerden biri malesef hayatını kaybedecektir. The Expendables grubu için duygusallık hep ikinci plandayken Cehennem Melekleri 2‘de birinci plana yerleşir ve bu sefer intikam için savaşırlar.

Cehennem Melekleri 3 Film Serisi – IMDB(6.1)

Mel Gibson’ın dahil olmasıyla iş çok daha zor bir hal alır. Christmas (Jason Statham) ve Barney (Sylvester Stallone) önderliğindeki özel tim daha önce olmadığı kadar zor bir göreve çıkacaklardır.

Bir çok sürprize gebe olan Cehennem Melekleri 3 filminde kimler hayatta kalacak?

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :