img
Home / Aksiyon / Godzilla 2 – Canavarlar Kralı (2019)

Godzilla 2 – Canavarlar Kralı (2019)

/
277 Views

Godzilla 2: Canavarlar Kralı

Orjinal Adı: Godzilla: King of the Monsters

Godzilla 2 – Canavarlar Kralı IMDB Puanı: 6.1/10

Yapım Yılı: 2019

Filmin Süresi: 2 Saat 12 Dakika – 132 Dakika

Gösterim Tarihi: 29 Mayıs 2019

Bütçe: 170.000.000$

Hasılat: 385.900.138$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Michael Dougherty

Senarist: Michael Dougherty – Zach ShieldsMax Borenstein

Müzikler: Serj Tankian

Oyuncular: Kyle ChandlerVera FarmigaMillie Bobby BrownKen WatanabeSally Hawkins

Filmin Konusu

Godzilla, Mothra, Rodan ve ezeli rakibi üç başlı King Ghidorah ile çatışacaktır ve bu çatışma insanlığın varoluşuna bir tehdit niteliği taşıyacaktır.

Devasa boyuttaki canavarların hedefi gezegenin en güçlüsü olmak ve en baskın karakter olmaktır. Gezegen için amansız mücadele içine giren canavarların mücadelesi oldukça tehlikelidir.

Bu savaşın kazananı gezegenin en baskın canavarı olacak fakat bu tehlikeli savaş insanlığın varoluşunun gidişatını da belirleyecektir. İnsanların kaderi koca gövdeli canavarların elindedir.

Editörün Düşüncesi

Godzilla 2 – Canavarlar Kralı ilk filminden dolayı büyük beklentiler içine girdim fakat o kadar büyük beklentilere girmemek gerekiyormuş. Beklentilerimin altında kaldı açıkçası. İlk filmin gerisinde olmuş.

Filmde insanların konusu tam olarak ele alınmamış. Süresini belki biraz daha uzatsalardı daha iyi bir şeyler önümüze sunulabilirdi. Ben ilk filminden sonra üstüne koyarak devam ederler diye düşünmüştüm ama ilkini çok daha fazla beğenmiştim.

Filmdeki diyalogları fazla buldum ama görsellik hoşuma gitti. Görsel efektlere doyacağınız bir film olmuş. Senaryodaki eksikler keşke olmasaymış. Üçüncü filmi gelirse eminim ki bu hatalar göz önüne alınacaktır ve karşımıza çok daha iyi bir film gelecektir.

Büyük beklentiler içine girmeden izlemenizi tavsiye ederim. Keyif alacağınızı düşünüyorum ama akıllardan çıkmayacak bir film olmamış. Godzilla 2 – Canavarlar Kralı için düşüncem sanki bu film gişeye oynanmış bir film gibi geldi bana bunun için bolca görsel efekt kullanılmış ve diyaloglar biraz baştan sağma yapılmış.

Benim bu film için fikirlerim bu yönde. Sadece adı için bile izlemeye değecek bir film. Godzilla ilk filmiyle gönüllerimizde taht kurmayı başarmıştı. Godzilla 2 – Canavarlar Kralı’nı, Godzilla diye izleyebilirsiniz fakat ilk film gibi olmadığını da bilmenizi isterim.

Benim Bu Filme Puanım: 7/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :