img
Home / Bilim Kurgu / Görünmez Adam – The Invisible Man (2020)

Görünmez Adam – The Invisible Man (2020)

/
327 Views

Film Önerileri: Görünmez Adam - The Invisible Man (2020) İzle

Orjinal Adı: The Invisible Man

Görünmez Adam IMDB Puanı: 7.1/10

Yapım Yılı: 2020

Filmin Süresi: 2 Saat 4 Dakika – 124 Dakika

Gösterim Tarihi: 28 Şubat 2020

Bütçe: 7.000.000$

Hasılat: 128.251.913$

Yaş Sınırı: 15+

Yönetmen: Leigh Whannell

Senarist: Leigh Whannell

Müzikler: Benjamin Wallfisch

Oyuncular: Elisabeth MossOliver Jackson-CohenHarriet DyerAldis HodgeStorm ReidMichael DormanBenedict HardieRenee LimBrian MeeganNick KiciVivienne Greer

Görünmez Adam Film Konusu

Bir kadın erkek arkadaşından fiziksel ve ruhsal şiddet görmektedir. Bu şiddetten kurtulmak için bir şekilde erkek arkadaşından kaçar. Kaçtıktan sonra sapkın erkek arkadaşından korunmak için gizlenmeye çalışır. Gizlenmesine de ailesi yardımcı olacaktır.

Ancak bir süre sonra erkek arkadaşının vefat ettiğini ve kendisine ciddi bir miras bıraktığını öğrenen genç kadın, bu durumdan şüphe etmeye başlar. Sevgilisinin kendi peşine düştüğünü ve intikam almaya çalıştığını düşünen kadın, bunu diğer insanlara inandırmak adına bir mücadele verir.

Editörün Düşüncesi

Çok eski bir yapımın yeniden uyarlanmış bir hali olan bu filmin, konusu ve hikayesi tanıdık gelebilir. Ancak, özellikle son dönemlerde kınadığımız şiddet olayının nerelere varabileceğini düşündüren bir film olmuş.

Korona pandemisinin en sıkıntılı olduğu dönemlerde vizyona girmesine rağmen ciddi bir gişe hasılatı yakalamayı başaran bu filmi mutlaka izlemelisiniz. Bana göre filmde öne çıkan en büyük durum oyunculukların başarısı diyebilirim. Zaten daha önceki bir yapımdan uyarlanmış olması her ne kadar senaryoya yorum yapmayı gerektirmese de yinede bir başarıdır.

Yönetmenlik başarısı hakkında da bir iki cümle etmek gerekirse bence duyguları izleyiciye geçirme konusunda son derece başarılı bir durum olmuş.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

İyi Seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :