img
Home / Aksiyon / Gotham (2014 – 2019)

Gotham (2014 – 2019)

/
244 Views

Gotham

Gotham IMDB Puanı : 7.8/10

Yapım Yılı : 20142019

Dizinin Süresi : 42 Dakika

Kaç Sezon : 5 Sezon

  • 1.Sezon : 22 Bölüm
  • 2.Sezon : 22 Bölüm
  • 3.Sezon : 22 Bölüm
  • 4.Sezon : 22 Bölüm
  • 5.Sezon : 12 Bölüm

Yaratıcılar : Bruno Heller

Oyuncular : Ben McKenzieDonal LogueDavid MazouzMorena BaccarinSara PaxtonJada Pinkett SmithSean Pertwee

Dizinin Konusu

DC Comics’in ünlü kahramanı olan Batman’in şehri Gotham’ın, Batman’dan öncesini ele alan dizi Gotham.

Polis departmanında görev yapmakta olan James Gordon () dizinin merkezinde yer alacak karakterdir. Gordon şehirdeki kötü adamlarla mücadele içinde olacak ve Bruce’un Batman’e dönüşme yolunu izleyiciye aktaracak.

Editörün Düşüncesi

Gotham dizisi Batman’den öncesini ele aldığı için izleyicinin dikkatini çabucak çekmiştir. Atmosferi ve oyuncularıyla iyi bir ivme yakalamış ve yaratıcılığıyla diziyi süslemiştir.

Akışını bozmadan devam etmesi diziyi izlenebilir hale getirmiştir. Dc Comics dizilerinin bana kalırsa en iyilerindendir. Dizide aksiyona doyacakcaksınız. İlk sezonu ben çok içine çekti diyemem fakat ikinci sezonun bomba gibi olması gerçekten beni etkiledi ve öylede bozmadan devam etti.

İzlenmesi gereken dizilerden bir tanesi olarak görüyorum ve izlemeyenlerin izlemesini şiddetle tavsiye ediyorum.

Her bölümü ayrı ayrı sürükleyici ve bir bölümü bitirince diğerini izleme isteği uyandıran bir dizi. Diziyi izlediğimde fan kitlesinin az olduğunu gördüm ve şaşırdım. Birçok kişi ilk başta benim de yaptığım gibi diziye ön yargılı yaklaşıyor diye düşünüyorum. Fakat izlemeye başladıktan sonra ön yargılarınızın kırıldığını göreceksiniz ve şuan benim yaptığım gibi sizlerde bir çok kişiye önereceksiniz.

İlk sezon haricinde geriye kalan bütün sezonları hayranlıkla izledim. İlk sezonu da beğenmiştim fakat 2. sezonun ardından dizinin bir fanı da ben oldum.

Özellikle DC fanlarının bu diziyi kaçırmamalarını öneriyorum. Filmdeki karakterlerin DC fanlarını etkileyeceğinden eminim. Özellikle Penguin karakterini ben çok beğenmiştim sanırım sizlerde benimle aynı fikirde olacaksınız.

Çok övdüm sanırım ama öve öve bitiremeyeceğim dizilerden biri gerçekten. Fan kitlesinin az olduğuna aldırış etmeyin bana kalırsa. Çünkü dizi gerçekten çok güzel seyrediyor. Eğer izlemeye başlarsanız dizinin sonuna ne zaman geldiğinizi ve 5 sezonun nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Diziye Puanım: 9/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :