Home / Hakkımızda

Hakkımızda

Filmbul.net olarak amacımız size izlediğimiz fimleri ve dizileri en doğru şekilde aktararak, istekleriniz doğrultusunda sizi yönlendirebilmek. Film önerileri kısmında bahsettiğimiz filmlerden spoiler vermeden bahsetmeye çalışacağız ve filmin bizde bıraktığı etkiyi anlattığımızda sizin karar vermenizde son derece yönlendirici bir rol oynayabileceğiz.

Film tavsiyeleri verirken, aynı zamanda filmin altyapısını da bulabildiğimiz derecede sizlere sunacağız. Örneğin bir filmin yayına gelene kadar geçtiği yollardan da bahsedeceğiz. Amacımız sizleri doğru yönlendirip, seçim yapıp izlediğiniz filmde veya dizide anlattığımız etkiyi yakalayabilecek olmanızdır.

Emin olabilirsiniz, asla izlemediğimiz veya iyice araştırmadığımız bir konuyu size sunmayacağız. İnce eleyip sık dokuyarak ortaya çıkardığımız yazılarımızın sizde bırakacağı etkiyi biz tahmin edebiliyoruz.

Ayrıca size özel oluşturduğumuz paneller sayesinde, zengin yayın seçeneklerimizden birini seçerek sizlerde bizimle film ve dizi dünyanızı paylaşabilirsiniz… Bunun için yapmanız gereken kaydolmak ve/veya İçerik Stüdyosu sayfamızdan bize uygun içeriği göndermeniz. Onayımızdan hemen sonra sitemizde yayınlanacaktır.

BOSS ekibi olarak hayallerimizden birini daha gerçekleştirmiş olmamız bizi gururlandırıyor. Umarız beklediğimiz etkiyi sizde bulabiliriz. Aklınıza takılan soruları veya FilmBul’u geliştirmek için tavsiyelerinizi/eleştirilerinizi İletişim sayfamızdan bize yazabilirsiniz…

BigBoss

ThexBoss.com

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :