Hannibal Dizi Önerileri

Hannibal IMDB Puanı : 8.5 / 10

Yapım Yılı : 2013 – 2015

Dizinin Süresi : 44 Dakika

Kaç Sezon : 3 Sezon

1.Sezon : 13 Bölüm
2.Sezon : 13 Bölüm
3.Sezon : 13 Bölüm

Yaratıcılar: Bryan Fuller

Oyuncular: Hugh DancyMads MikkelsenCaroline DhavernasLaurence FishburneScott ThompsonAaron AbramsGillian AndersonHettienne ParkKacey RohlLara Jean ChorosteckiRaul Esparza

Dizinin Konusu

Dünyaca ünlü psikiyatr Hannibal Lecter ile FBI ajanı kimliğiyle suçtan suça koşan Will Graham’ın, birlikte zekice planlayarak uyguladıkları cinayetlerin kan donduran hikayelerini konu alıyor.

Editörün Düşüncesi

Kuzuların Sessizliği filminin yaratıcısı ve yönetmeni Bryan Fuller’ın aynı soğukkanlılıkla ortaya çıkarttığı Hannibal dizisini izlerken tüyleriniz diken diken olarak gerim gerim gerileceksiniz. Kesinlikle vejeteryan bir film olmadığının altını dikkatle çiziyorum. Zaten izledikten sonra neden bu şekilde düşündüğümü çok iyi anlayacaksınız.

İşlenen cinayetlerin kurgulanışı gerçekten büyük başarı. Diziyi izlerken gerçekten çok farklı duygular hissedeceğinizin garantisini verebilirim. Bunun tabiki en büyük sebebi, Bryan Fuller’ın izleyicilere Kuzuların Sessizliği’nde yaşattığı garip duyguları çok doğru yaşatabilmesi.

Sürükleyicilik konusunda dizinin herhangi bir problemi yok, bir solukta bir sezon bitirmeniz fazlasıyla mümkün. Mads Mikkelsen( Hannibal Lecter ) için ayrı bir parantez açmam gerekiyor. Bu adam gerçekten çok iyi oyuncu. Bu tarz bir karakteri nasıl bu kadar iyi canlandırabildiğini izlediğinizde sizde anlayacak ve çok şaşıracaksınız.

Dizinin müzikleri ve görüntü yönetmeninin başarısından kaynaklı görsel ögeleri o kadar başarılı olmuş ki, hem son derece beyefendi hemde bu kadar ters bir hikayeyi izleyiciye çok doğru yansıtmışlar.

Benim Bu Diziye Puanım: 9/10

Keyifli Seyirler Dilerim


Paylaşmaya Ne Dersin?

Ne Düşünüyorsun?

Peh! Peh!
8
Peh!
Tırt Tırt
2
Tırt
Ha ha ha! Ha ha ha!
20
Ha ha ha!
İzlenir! İzlenir!
18
İzlenir!
Puf! Puf!
16
Puf!
LOL LOL
14
LOL
Ben Aşık Oldum! Ben Aşık Oldum!
12
Ben Aşık Oldum!
Yohamuğa! Yohamuğa!
8
Yohamuğa!
You Will Never Walk Alone! You Will Never Walk Alone!
2
You Will Never Walk Alone!
BigBoss

Film ve dizi hayranı biri bu işi ancak hobi olarak yapabilirdi, bende naçizane bunu yapıyorum. Sizin için izlemediğim veya beğenmediğim filmi yada diziyi önermemeye özen gösteriyorum. Yardımcı olacağım bir şey olursa iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin...

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir