Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Hepsini Vur (2007)

Hepsini Vur (2007)

hepsini-vur

Orjinal Adı: Shoot ‘Em Up

Hepsini Vur IMDB Puanı: 6.7/10

Yapım Yılı: 2007

Filmin Süresi: 1 Saat 26 Dakika – 86 Dakika

Gösterim Tarihi: 26 Temmuz 2007

Bütçe: 39.000.000$

Hasılat: 26.012.272$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Michael Davis

Senarist: Michael Davis

Müzikler: AC/DC

Oyuncular: Clive OwenPaul GiamattiMonica BellucciStephen McHattieRamona Pringle

Filmin Konusu

Bay Smith (Clive Owen), çok sert mizaca sahiptir. Kendisini bir anda büyük bir hengamenin içerisinde bulacaktır. Öldürülmeye çalışılan hamile bir kadını korumak için çatışmaya girer ve bu çatışmanın içerisin de zor şartlarda bebeği dünyaya getirir.

Fakat Hertz (Paul Giamatti) adında bir çete lideri bu bebeğin peşindedir. Hertz ve çetesi küçük bir bebeği öldürmek için elinden geleni yapacaktır.

Bay Smith bu çeteye karşı koymak için DQ (Monica Bellucci) adında bir hayat kadını ile güç birliği yapacaktır. Smith ve DQ bebeğe aile olmaya çalışırlar. Bay Smith bu çeteye karşı tek başınadır. Bakalım Smith Ve DQ bebeği koruyabilecekler mi?

Editörün Düşüncesi

Abartıyı sevenler için bu film biçilmiş kaftan. Bay Smith havuç yemeyi çok seven, çok sinirli ve aynı zaman da fazlasıyla iyi bir adamdır. Oturmuş havucunu yerken yardım çığlıkları atan hamile bir kadın görecektir ve kendisini kadına yardım etmekle yükümlü hissedecektir. Aksiyon dolu bir o kadar da komik sahneler izleyeceksiniz. Sıra dışı ölüm sahneleri sizleri ekranlara kilitleyecek.

Bay Smith çatışmaların arasında hamile kadını doğurtur ve masum bir bebek dünyaya gelir. Bir takım kirli adamlar bu bebeğin peşindedir. Bebeği öldürmeye çalışan Hertz ve çetesine karşı Smith tek başınadır. Kötü adamlara karşı duran Smith bebeğe bakması için DQ adındaki hayat kadınını yanına alır.

Aksiyon ile komedinin muhteşem uyumunu göreceksiniz. Hem gülecek hem de filmin bitmemesini isteyeceksiniz. İmdb puanının düşük olmasının sebebi bana kalırsa filmdeki fazlasıyla abartı sahneler ama bu abartı sahneler filme renk katmış ve izleyiciyi güldürmüştür.

Hepsini Vur filmi boş zamanınız da keyifle izleyebileceğiniz bir film, sıkılacağınızı düşünmüyorum. Ben izlerken hem güldüm hem eğlendim bir yandan da aksiyona doydum. Filmdeki abartılar bilerek ve isteyerek yapılmış. Filmi komikleştirmek adına güzel bir çalışma olmuş.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :