Film Önerileri: Hızlı ve Öfkeli 3 - The Fast and the Furious: Tokyo Drift İzle

Orjinal Adı: The Fast and the Furious: Tokyo Drift – Hızlı ve Öfkeli 3 – Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı

Hızlı ve Öfkeli 3 IMDB Puanı: 6.0/10

Yapım Yılı: 2006

Filmin Süresi: 1 Saat 44 Dakika – 104 Dakika

Gösterim Tarihi: 28 Temmuz 2006

Bütçe: 85.000.000$

Hasılat: 158.964.610$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Justin Lin

Senarist: Chris Morgan

Müzikler: Bryan Tyler

Oyuncular: Lucas BlackZachery Ty BryanShad MossNikki GriffinBrian GoodmanNathalie KelleyLeonardo NamJason TobinBrian TeeSung Kang

Hızlı ve Öfkeli 3 Film Konusu

Hızlı ve Öfkeli 3 film Tokyo Yarışı olarak vizyona girdi ve belki de serinin en dikkat çeken ve kitlesini arttırdığı bir film oldu. Sean Boswell adında biri hayatının ona sunduğu kötü seçenekler nedeniyle oldukça olumsuz bir yaşam sürmekteydi. Onu ayakta tutan tek şey yasa dışı yapılan sokak yarışlarıydı.

Tanıdık tanımadık kim varsa çevresinde herkesten kendisini soyutlayarak yeni bir düzen kurar. Yaptığı yarışlarda sık sık kazalara karışıyordu ama buna çoktan alışmıştı. Annesi ise onun bu yaşam şeklinden dolayı hapse düşmesinden çok korkar. O sebeple oğlunu Tokyo’da bulunan babasının yanına göndermek ister.

Bu aslında oldukça yanlış bir karardı. Çünkü başka bir ülkede yabancı olma hissi daha da kuvvetlenirdi. Ancak Tokyo’da Twinkie ile tanışır ve adeta hayatındaki tüm olumsuzluklar, mutsuzluklar ve o anlam veremediği kötü durumlar yok olur. Twinkie onun drift yarışlarına girmesine yardımcı olur. Alışkın olduğu sokak yarışlarından çok daha zor olan ve etkin bir temposu bulunan bu yarışlarda Sean adeta yeniden doğar.

Editörün Düşüncesi

Muhteşem serinin üçüncü filmi olan Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filminde yine serinin diğer filmlerine hazırlık yapılmış. Bana göre serinin en iyi filmlerinden biri. Japonya’nın harika doğasına ve yapılarına da fazlasıyla değinen filmde yönetmen müthiş işler başarmış.

Benim Bu Filme Puanım: 8.5/10

İyi Seyirler…


Paylaşmaya Ne Dersin?

Ne Düşünüyorsun?

Peh! Peh!
20
Peh!
Tırt Tırt
14
Tırt
Ha ha ha! Ha ha ha!
12
Ha ha ha!
İzlenir! İzlenir!
10
İzlenir!
Puf! Puf!
8
Puf!
LOL LOL
6
LOL
Ben Aşık Oldum! Ben Aşık Oldum!
4
Ben Aşık Oldum!
Yohamuğa! Yohamuğa!
20
Yohamuğa!
You Will Never Walk Alone! You Will Never Walk Alone!
14
You Will Never Walk Alone!
BigBoss

Film ve dizi hayranı biri bu işi ancak hobi olarak yapabilirdi, bende naçizane bunu yapıyorum. Sizin için izlemediğim veya beğenmediğim filmi yada diziyi önermemeye özen gösteriyorum. Yardımcı olacağım bir şey olursa iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin...

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir