img
Home / Aksiyon / Hızlı ve Öfkeli 4 – Fast & Furious (2009)

Hızlı ve Öfkeli 4 – Fast & Furious (2009)

/
184 Views

Film Önerileri: Hızlı ve Öfkeli 4 - Fast & Furious İzle

Orjinal Adı: Fast & Furious – Hızlı ve Öfkeli 4

Hızlı ve Öfkeli 4 IMDB Puanı: 6.6/10

Yapım Yılı: 2009

Filmin Süresi: 1 Saat 47 Dakika – 107 Dakika

Gösterim Tarihi: 3 Nisan 2009

Bütçe: 85.000.000$

Hasılat: 360.364.265$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Justin Lin

Senarist: Chris MorganGary Scott Thompson

Müzikler: Bryan Tyler

Oyuncular: Vin DieselPaul WalkerJordana BrewsterMichelle RodriguezJohn OrtizLaz AlonsoGal GadotJack ConleyShea WhighamLiza LapiraSung KangTego CalderonDon OmarMirtha MichelleGreg Cipes

Hızlı ve Öfkeli 4 Film Konusu

Hızlı ve Öfkeli 4 film konusu bizi yine çok heyecanlı yarış ve aksiyonu bol sahnelere götürüyor. Dominic Toretto’nun emekli olmasından sonra 8 yıl gibi uzun bir süre geçmiştir. Kendisini Meksika sınırının dışına atmayı başarmış orada bir mülteci gibi yaşamaya başlamıştır. Dominik Cumhuriyetinde iç içe geçmiş ve çok karışık bir düzende inşa edilmiş sahil kasabasında yaşamaya başlar.

Burada bu hayatta tek önem verdiği şey olan Letty adındaki sevgilisi vardır. Onunla birlikte bambaşka ve sessiz bir yaşama yelken açan Dominic, bir türlü polisin nefesini ensesinden uzaklaştıramaz. Koskoca bir teşkilatın peşinde olduğunu bildiği halde, Los Angeles’ta yaşayan ve çok trajik bir şekilde can veren sevdiği biri için geri döner.

Brian O’Conner ile müthiş bir çatışma içinde olmasına verilen ara bununla birlikte son bulur ve yeniden hareketlenir. Ancak bu sefer farklı olarak ikisinin de hayatına kast eden bir ortak düşmanı vardı. Amerika’ya öldürücü maddelerin girişini yapan uyuşturucu kralına karşı mücadele etmek için birlikte olmak zorundalardı.

Editörün Düşüncesi

Özellikle araba meraklılarının efsane serisinin dördüncü filminde de yine muhteşem bir yönetmen kalitesi. Farklı bir senaryoyla serinin ilerleyen filmleri için fazlasıyla ek yapıldığını görebiliyoruz. Bence kesinlikle izlemelisiniz.

Benim Bu Filme Puanım: 9.0/10

İyi Seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :