Film Önerileri: Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu - Fast Five İzle

Orjinal Adı: Fast Five – Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu IMDB Puanı: 7.3/10

Yapım Yılı: 2011

Filmin Süresi: 2 Saat 10 Dakika – 130 Dakika

Gösterim Tarihi: 29 Nisan 2011

Bütçe: 125.000.000$

Hasılat: 626.137.675$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Justin Lin

Senarist: Chris MorganGary Scott Thompson

Müzikler: Brian Tyler

Oyuncular: Vin DieselPaul WalkerJordana BrewsterTyrese GibsonLudacrisMatt SchulzeSung KangGal GadotTego CalderonDon OmarJoaquim de AlmeidaDwayne JohnsonElsa PatakyMichael Irby

Hızlı ve Öfkeli 5 Film Konusu

Hızlı ve Öfkeli 5 filmi ile seriye devam ederken, bu kez karşımıza Rio Soygunu temasıyla çıkıyor. Her filmde aksiyonu kesmeden devam eden ve hep zevkle izlenen film olma özelliğini burada da sürdürüyor. Dominic Toretto’nun kardeşi Mia Toretto ile birlikte olan eski polis Brian O’Conner, hapiste bulunan Dominic’i oradan kaçırmayı başarırlar.

Özgürlüğüne yeniden kavuşan Dominic ve diğerlerinin peşinde bir ordu harekete geçmiştir. Eğer sınırdan geçemezlerse yaptıkları tüm plan çöp olacağı gibi bu sefer hepsi birden hapise gireceklerdi. Müthiş bir kaçış sahnesi ile film başlarken ekip üstün kaçış yetenekleri ile sınırı geçmeyi başarır ve Rio de Janeiro’ya ulaşırlar. Özgürlükleri için son bir kez görev alırlar.

Bu iş oldukça zorludur ve bu yüzden en seçkin ekibi yeniden bir araya getirirler. Onların hepsinin ölmesini isteyen bu iş adamı yok etmeden ondan kurtulamazlardı. Ancak işleri sadece bu da değildi. Dominic ve Brian’ın peşini bir türlü bırakmayan inatçı ajan Luke Hobbs, onların yerini tespit eder ve yakalamak için operasyon başlatır.

Editörün Düşüncesi

Efsane hız serisinin beşinci filmi ve artık çıtayı çok fazla yükselttiklerini rahatlıkla söyleyebileceğimiz bu filmi mutlaka izlemelisiniz. Öncelikle seride ilk defa çok iyi bir senaryoyla karşılaşıyoruz. Hemen ardından oyunculuklar ve muhteşem görsel kalitesiyle film seriye imza atmış diye düşünüyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 9.0/10

İyi Seyirler…


Paylaşmaya Ne Dersin?

Ne Düşünüyorsun?

Peh! Peh!
8
Peh!
Tırt Tırt
2
Tırt
Ha ha ha! Ha ha ha!
20
Ha ha ha!
İzlenir! İzlenir!
18
İzlenir!
Puf! Puf!
16
Puf!
LOL LOL
14
LOL
Ben Aşık Oldum! Ben Aşık Oldum!
12
Ben Aşık Oldum!
Yohamuğa! Yohamuğa!
8
Yohamuğa!
You Will Never Walk Alone! You Will Never Walk Alone!
2
You Will Never Walk Alone!
BigBoss

Film ve dizi hayranı biri bu işi ancak hobi olarak yapabilirdi, bende naçizane bunu yapıyorum. Sizin için izlemediğim veya beğenmediğim filmi yada diziyi önermemeye özen gösteriyorum. Yardımcı olacağım bir şey olursa iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin...

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir