Film Önerileri: Hızlı ve Öfkeli 7 - Furious 7 İzle

Orjinal Adı: Furious 7 – Hızlı ve Öfkeli 7

Hızlı ve Öfkeli 7 IMDB Puanı: 7.1/10

Yapım Yılı: 2015

Filmin Süresi: 2 Saat 17 Dakika – 137 Dakika

Gösterim Tarihi: 3 Nisan 2015

Bütçe: 190.000.000$

Hasılat: 1.515.047.671$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: James Wan

Senarist: Chris MorganGary Scott Thompson

Müzikler: Brian Tyler

Oyuncular: Vin DieselPaul WalkerJason StathamMichelle RodriguezJordana BrewsterTyrese GibsonLudacrisDwayne JohnsonLucas BlackKurt RussellNathalie EmmanuelElsa PatakyGal GadotJohn BrothertonLuke Evans

Hızlı ve Öfkeli 7 Film Konusu

Hızlı ve Öfkeli 7 filmi soygun, zenginlik, güzel kadınlar ve muhteşem arabalar üzerine kurgulanmış olan serinin kurgusunun biraz değişmeye başladığı filmidir. Hızlı ve öfkeli ekibi görevleri başarıyla yapmış ve özgürlüklerine kavuşmuşlardı. Artık suçlara ve yeraltı dünyasına bulaşmamaya karar verirler. Ancak İngiltere’de gelen bir intikam planında haberleri yoktu.

Owen’ı yaralayan ekipten intikamını almak isteyen ağabeyi Shaw, tüm ekibi tek tek öldürmeye yemin etmişti ve ekibin evlerini havaya uçurmaya başlar. Dominic ise bu olayı devlet yetkilileri ile çözmek ister. Bununla birlikte ekip yeniden bir araya gelir ve bu tehlikeyi bertaraf etmek için harekete geçerler. Bu seferki görevleri Amerika hukümeti için yapılan takip cihazını bulup, teslim almaktı.

Tanrının gözü olarak adlandırılan bu cihaz tüm ülke için oldukça önemliydi ve teröristler bunu ele geçirmişlerdi. Ancak ekibin karşısındaki düşman bu sefer oldukça çetin cevizdi ve çok zekiydi. Takımı bir araya getiren Dominic, onları korumak için her şeyi yapar ve karşısındaki adamlar hep bir adım öndelerdir.

Editörün Düşüncesi

Bu filmin en büyük yorumu, Paul Walker’ın vefatından sonraki ilk film olması. Ve bu durumun oluşturduğu duygu yoğunluğunun filme yansıtılmış haline bayıldım. Çok garip şekilde benimde gözlerim doldu ve gerçekten çok etkilendim. Efsane müzik “See You Again” filme ayrı bir güzellik katıyor zaten.

Filme dönecek olursak gerçekten çok başarılı bir iş çıkartılmış. Görseli de senaryosu da son derece başarılı olmuş diyebiliriz.

Benim Bu Filme Puanım: 9.5/10

İyi Seyirler…


Paylaşmaya Ne Dersin?

Ne Düşünüyorsun?

Peh! Peh!
18
Peh!
Tırt Tırt
12
Tırt
Ha ha ha! Ha ha ha!
10
Ha ha ha!
İzlenir! İzlenir!
8
İzlenir!
Puf! Puf!
6
Puf!
LOL LOL
4
LOL
Ben Aşık Oldum! Ben Aşık Oldum!
2
Ben Aşık Oldum!
Yohamuğa! Yohamuğa!
18
Yohamuğa!
You Will Never Walk Alone! You Will Never Walk Alone!
12
You Will Never Walk Alone!
BigBoss

Film ve dizi hayranı biri bu işi ancak hobi olarak yapabilirdi, bende naçizane bunu yapıyorum. Sizin için izlemediğim veya beğenmediğim filmi yada diziyi önermemeye özen gösteriyorum. Yardımcı olacağım bir şey olursa iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin...

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir