Film Önerileri: Hızlı ve Öfkeli 8 İzle

Orjinal Adı: The Fate of the Furious – Hızlı ve Öfkeli 8

Hızlı ve Öfkeli 8 IMDB Puanı: 6.7/10

Yapım Yılı: 2017

Filmin Süresi: 2 Saat 16 Dakika – 136 Dakika

Gösterim Tarihi: 13 Nisan 2017

Bütçe: 250.000.000$

Hasılat: 1.236.005.118$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: F. Gary Gray

Senarist: Chris MorganGary Scott Thompson

Müzikler: Brian Tyler

Oyuncular: Vin DieselJason StathamDwayne JohnsonMichelle RodriguezTyrese GibsonLudacrisCharlize TheronKurt RussellNathalie EmmanuelLuke EvansElsa PatakyKristofer HivjuScott EastwoodPatrick St. EspritJanmarco Santiago

Hızlı ve Öfkeli 8 Film Konusu

Serinin bu filmi en son halkası olup, ekibin en sakin başladığı filmdir. Hayatları boyunca onlarca suça bulaşan ekip artık sakin bir hayat sürmekte kararlıydı. Tamamen suçtan uzak kalarak, hiçbir şeye bulaşmamaya yemin etmişlerdi. Dominic sevgilisi Letty ile evlenir ve balayına giderler. Brian ve Mia ise emekli olarak hayatın tadını çıkarmaya başlarlar.

Dünya turu yapmaya başlayan diğer ekip üyeleri de temize çıkmanın rahatlığı ile normal bir hayat sürmektedirler. Ancak bela bir türlü peşlerini bırakmaz. Chiper adındaki gizemli görünen bir kadın Dominic’i radarına alır. Chiper, onu yeniden suça bulaşmak için aklını çeler. Bununla birlikte Dominic’i sevdiği ve güvendiği arkadaşlarından da ayıracaktır.

İş öyle bir boyuta gelir ki Dominic’i kimse durduramaz ve ekip bunun için bir araya gelerek ortak mücadele gösterir. Dominic kandırılmasıyla birlikte adeta başka bir insana dönüşür. Sevdiklerini hiçe sayar, onlara ihanet eder. Bu gizemli kadına kanması ve suça karışması ile birlikte o ve ekip arasında daha önce hiç karşılaşılmayan bir sınava tabi tutulurlar.

Editörün Düşüncesi

Muhteşem hızlı ve öfkeli serisi 8. filmiyle yine beyaz perdeye taşındı. Bana göre konu olarak farklı bir konu işlenmesinden dolayı garip bir film olmuş diyebilirim. Tabiki seriye has olan muhteşem hızlı arabalarda bu filmin ana temasını oluşturmuş. Jason Statham ve Dwayne Johnson gibi isimlerden sonra bu filmde Charlize Theron’da filme ayrı bir hava katmış.

Benim Bu Filme Puanım: 9.0/10

İyi Seyirler


Paylaşmaya Ne Dersin?

Ne Düşünüyorsun?

Peh! Peh!
10
Peh!
Tırt Tırt
4
Tırt
Ha ha ha! Ha ha ha!
2
Ha ha ha!
İzlenir! İzlenir!
20
İzlenir!
Puf! Puf!
18
Puf!
LOL LOL
16
LOL
Ben Aşık Oldum! Ben Aşık Oldum!
14
Ben Aşık Oldum!
Yohamuğa! Yohamuğa!
10
Yohamuğa!
You Will Never Walk Alone! You Will Never Walk Alone!
4
You Will Never Walk Alone!
BigBoss

Film ve dizi hayranı biri bu işi ancak hobi olarak yapabilirdi, bende naçizane bunu yapıyorum. Sizin için izlemediğim veya beğenmediğim filmi yada diziyi önermemeye özen gösteriyorum. Yardımcı olacağım bir şey olursa iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin...

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir