Hit enter after type your search item
img
Home / Dram / Hustlers (2019)

Hustlers (2019)

Hustlers

Orjinal Adı: Hustlers

Hustlers IMDB Puanı: 6.4/10

Yapım Yılı: 2019

Filmin Süresi: 1 Saat 50 Dakika – 110 Dakika

Gösterim Tarihi: 7 Eylül 2019

Bütçe: 20.000.000$

Hasılat: 157.563.598$

Yaş Sınırı: 15+

Yönetmen: Lorena Scarfaria

Senarist: Jessica Pressler – Lorena Scafaria

Müzikler: L.H. Thomas

Oyuncular: Constance WuJennifer Lopez Julia StilesKeke PalmerLili Reinhart

Filmin Konusu

Hustlers, Wall Street müşterilerine şantaj yapmak için bir araya gelen eskiden striptizçi olan kadınların hikayesini konu ediniyor.

Editörün Düşüncesi

Hustler adlı filmin yönetmen koltuğunda Lorena Scarfaria otururken başrol oyunculuklarını Jennifer Loper, Constance Wu, Julia Stiles, Keke Palmer ve Lili Reinhart gibi usta isimler üstleniyor.

Erkeklerin kadınları kullandığı çokça senaryoya rastlamışızdır hepimiz fakat bu kez işler öyle gitmiyor. Bu kez bu rolü kadınlar üstleniyor ve erkekleri yaptıkları şantajlarla kullanıyorlar.

Film abartarak öveceğim cinsten değil ama kesinlikle kötü olduğunu düşünmüyorum. Kesinlikle başarılı bir film fakat aman amanda değil.

Film yayınlanan bir haberden ilham alınarak beyaz perdeye taşınmış. Film gerçek hayattan uyarlanarak bizlere aktarılmış ve bunu gerçekten güzel bir dil ile izleyiciye aktarmayı başarmışlar.

Oyunculuklar için bir şey demek mümkün değil gerçekten. Bana göre son derece başarılı performanslar sergilenmiş ve yine bana göre bu konu eleştiriye kapalı. Hepsi birbirinden güzel ve birbirinden başarılı kendilerini dünyaya kanıtlamış oyuncular.

Senaryo akıcı seyrediyor izleyen kimsenin filmden sıkıldığını düşünmüyorum. Ben nasıl başladı nasıl bitti anlamadım açıkçası. Filmde eksikler yok mu göze çarpan birkaç şey göreceksiniz hepiniz. Şöyle olsa daha iyi olurdu diyeceğiniz noktalar var.

Ufak bir not bırakmadan da geçmemeliyim diye düşünüyorum. Ailenizle izleyeceğiniz türden bir film değil haberiniz olsun, benden söylemesi 😉

Keyifle izleyeceğinizi düşündüğüm Hustlers adlı filmi buraya bırakıyorum ve izlemenizi tavsiye ediyorum.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :