Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / İyi Adamlar – The Nice Guys (2016)

İyi Adamlar – The Nice Guys (2016)

Film Önerileri: The Nice Guys - İyi Adamlar

Orjinal Adı: The Nice Guys – İyi Adamlar

İyi Adamlar IMDB Puanı: 7.4/10

Yapım Yılı: 2016

Filmin Süresi: 1 Saat 56 Dakika – 116 Dakika

Gösterim Tarihi: 20 Mayıs 2016

Bütçe: 50.000.000$

Hasılat: 62.788.218$

Yaş Sınırı: 15+

Yönetmen: Shane Black

Senarist: Shane Black – Anthony Bagarozzi

Müzikler: David BuckleyJohn Ottman

Oyuncular: Russell CroweRyan GoslingAngourie RiceMatt BomerMargaret QualleyYaya DaCostaKeith DavidBeau KnappLois SmithMurielle TelioGil GerardDaisy Tahan

Film Konusu

The Nice Guys filmi, komedi polisiye türünün en iyi örneklerindendir. 1970 yılının Los Angeles şehrinde geçen hikayede, Jackson Healy ile Holland March’ın yaşadıkları konu ediniyor. Holland, çok şanslı bir dedektiftir, ama aynı zamanda bir o kadar da sakardır.

Jackson ise oldukça dikkatli ve işinde uzman bir araştırmacıdır. Bu iki farklı kişi bir gizemi çözmek için bir araya gelirler. Ortadan ansızın kaybolan ve bir takım bilgilere sahip olan bir kızı bulmak isterler. Bunu sadece kendileri değil, hemen herkes o önemli sırrı saklayan kızı bulmak istiyordu. Çünkü bu bilgi herkes için bir önem teşkil ediyordu.

Misty Mountain adında çok ünlü olan bir porno yıldızı beklenmedik bir anda ve faili meçhul bir şekilde ölür. Bunu da çözebilecek tek kişi o kayıp olan kızdır. Bu araştırmaya katılan iki dedektif, devlettin yüksek makamlarındaki yetkililer tarafından hedef olarak gösterilmeye başlar.

The Nice Guys filmin yönetmen koltuğunda Shane Black oturmaktadır. Filmin başrollerinde ise Ryan Gosling, Russell Crowe ve Margaret Qualley bulunuyor.

Editörün Düşüncesi

The Nice Guys(İyi Adamlar) filmi bana göre oyunculuklarla daha çok öne çıkıyor. Aksiyon ve komedi anlamında yeterince doygunluk hissi veren bir film olduğunu düşünüyorum. Çok çok iyi bir film olduğunu düşünmüyorum ancak, izlediğiniz zamanınız keyifle geçecektir.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :